Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Türleri Nelerdir?

6 Aralık 2017

Hem güzel bir hatıra hem de tütünler için oldukça kullanışlı bir ürün olan Tütün Kesesi son zamanlarda artan tütün tüketimi ile piyasada, çok bol çeşit ve kalitede bulanabiliyor. Kadınlar ve erkekler için ayrı tasarımlar halinde hazırlanmış tütün keselerinin yanında, farklı renk ve desen seçenekleri ile de hazırlanmış ve tüketicilerin zevkine sunulmuş sayısız çeşitten birini mutlaka kendiniz ya da sevdikleriniz için satın almanız mümkün.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tabaka ve tütün cüzdanlarından farklı olarak, tütün keseleri sadece tütünü ve tütünü sararken kullanılacak malzemeleri bir arada taşıyabilmek ve birbirlerine karışmasını önlemek için yapılmışlardır. Bu sayede hem daha rahat taşınabilir hem e kullanım kolaylığı sağlanmış olur.

Keselerin içleri genelde kokuyu dışa vermemesi ya da dışarıdan herhangi bir koku almaması için yapılmış özel bir malzeme ile yapılır. Bu sayede hem koku hem de nem dengesi için bir önlem niteliği taşır.

Genellikle daha uzun yıllar boyunca kullanılabilmesi için, deri ya da süetten yapılır. Bu sayede yanınızda ya da çantanızda rahat ve temiz bir şekilde kullanılabilir. Tütün keseleri içinde bir de tabaka mevcuttur ve sadece tütün için kullanılır. Bu kesenin içinde, sigara muhafaza etmeniz mümkün değildir. Tütün keseleri genelde el çantası veya küçük bir cüzdan görünümünde yapılır ve ister elinizde ister cebinizde rahatlıkla taşıyabilirsiniz. İçe doğru katlanan ve mıknatısla ya da lastik ile kapatılan şekillerde tasarlanırlar.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Piyasada çoğu tütün kullanıcısı tarafında tercih edilen ve bu sayede ürün çeşitliği artan Tütün Cüzdanı aynı tasarımlarla bulunabileceği gibi, kendinize özel bir cüzdan da yaptırabilmeniz mümkün. Bu tür özel tasarımlar ile uğraşan adrese ve nasıl bir tütün cüzdanına sahip olmak istediğinize karar verdikten sonra, cüzdanınızı en kısa sürede alabilirsiniz.

Kullanılan malzeme tespit edilir, renk ve model hazırlanır, kaç cep konacağına karar verilir ve ardından cüzdanın kalıbı kesilir. Kesilen kalıba cepler ve diğer aksesuarlar eklendikten sonra dikim ve yapıştırma işlemi yapılarak, kişiye teslim edilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ