Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Tercihinde Önemli Noktalar

Tütün kesesi tercih edeceğiniz zaman, en önemli nokta sizlerin kullanacağınız tütünün içeriğidir. Yani nargile için, tütün kullanacak biri, yaş bir tütünü tutması gerekmektedir. Yaş tütünü tutacaksınız, bir plastik kaba sarıp, kesenin içerisinde koymak değil, aslında içerisinde hazne olan bir kese tercih etmeniz, daha sağlıklı olacaktır.

Bu keselerin içerisinde bir kauçuk hazne bulunmaktadır ve bu kauçuk hazne sayesinde, ıslak olan tütünü buraya koyabilirsiniz. Bundan sonra fermuarı çektiğinizde, ıslaklık dışarı taşmayacak ve sizler de çok rahatlıkla bunu taşıyabileceksiniz. Ayrıca kuru tütününüzü de arka kısma koyarak, rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Tütün Kesesi Faydaları Nelerdir?

Tütün kesesi sonuç itibarıyle, sizlere sunmuş olduğu, en büyük fayda, toz zerreciklerinin dışarıya çıkmasını engeller ve çok rahatlıkla yanınızda da taşımanızı sağlamaktadır. Bu yüzden boyutlarında olduğu için, çok rahatlıkla cebimize koyup taşıyabilirsiniz.

Aynı zamanda çantanızda taşıyabileceğiniz bir şeydir. Ayrıca şunu da söylemek lazım ki, son zamanlarda yapılan yatırımlar sayesinde, dizaynı olarak da çok güzel tasarlanmış olarak sunulmaktadır.

Tütün Kesesi Nasıl Seçilir?

Tütün kesesi içmenin de bu seçim artık sizlere kalmış bulunmaktadır. Çeşitli model, renk ve desenleri göre sizler de istemiş olduğunuz gibi bir ürün tercih edebilirsiniz. Son zamanlarda gerek erkekler, gerekse kadınlar bu tarz ürünleri tercih etmekte ve aksesuar olarak da kullanmaktadırlar. Cüzdan boyutunda olan bu ürünleri, çok rahat bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, istediğiniz her türde farklı renk ve ebatlarda ürünleri bulabilirsiniz.

Tütün Kesesi Temizliği Nasıl Yapılır?

Tütün keseleri konusunda temizlemek istediğinizde çok fazla uğraşmadan çok basit şekilde temizliği yapılmaktadır. Bunun için dilerseniz içerisinde bulunan toz kısmında, temizlik yapmak istediğinizde, her gün tamamen içini boşalttıktan sonra, ters çevirip silkeleyebilirsiniz. İçerisinde bulunan bütün tozun çıkmış olduğunu sağlayabilirsiniz.

Eğer yıkamak isterseniz, normal cüzdan gibi elinizde de yıkama şansınız bulunmaktadır. Herhangi bir şekilde sıkıntı da olmayacaktır ve sizler de istediğiniz geri dönüşleri alabilirsiniz. Böylece işlemleriniz tamamlanmış olacaktır. Bu arada şunu da bilmek gerekir ki, çok kolay şekilde ıslak bez ile istediğiniz gibi silme şansınız bulunmaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ