Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Sayesinde Tütünlerinizi Kurumaktan Kurtarın

15 Şubat 2018

Son zamanlarda sadece ülkemizde değil dünya genelinde tütün kesesi kullanımı da bir hayli yaygınlaşmıştır. İnsanların tütün kullanmaya başlaması üzerine tütünlerini muhafaza etmesi için tütün saklama kesesi kullanması mantıklı bir karardır.

Sigaraya sürekli olarak zam yapılması nedeniyle insanlar maddi açıdan da kendisine zorluk çıkarmayan tütünü kullanmaya başladılar. Ancak tütün öyle bir maddedir ki normal bir poşet ya da kap içinde durduğunda kurur nemsiz kalır ve sonrasında ise hemen bozulabilir. Ancak bu keselerden satın alarak sizler de tütünlerinizi olması gereken nemli şekilde tutabilirsiniz. Bu sayede her tütün sarışınızdan sonra alacağınız tat birinci kalite tütün tadı olur.

Tütün Keselerinin Avantajları Nelerdir?

İçine tütün koymak için özel şekilde üretilen keseler sayesinde tütünlerinizi kurumaktan kurtarırsınız. Aynı zamanda deri ve süet yapısı itibariyle tütünün normalde içinde kalması gereken nemli ortam bu keseler yardımıyla sağlanır. Bu sayede tütünü ilk günkü kalitesinde her zaman muhafaza eder.

Aynı zamanda gittiğiniz bir yerde kolaylıkla tütün sarmanızı da sağlar. Keseniz içinden çıkaracağınız tütünü sararak orada bile içebilirsiniz. Bu keseler elde taşınacak kadar küçük boyutlardadır. Ayrıca çoğu kese tasarımı itibariyle sigaraları ve çakmakları da içine alacak şekilde fonksiyonlu yapılır.

Tütün Keseleri Hangi Malzemelerden Yapılır?

Tütün keseleri üretimi sırasında birinci sınıf deri ve suni malzeme tercih edilir. Burada birinci sınıf malzemelerin tercih edilmesi önemli bir ayrıntıdır. Aynı zamanda deri ve suni malzeme tütünün kese içinde kurumamasını da sağlar. Buna ek olarak dışarıdan tütüne bir toz girmemesi ve bozulmaması için de kalın bir malzemedir.

Tütün Keseleri İçin Değişik Modeller Bulunuyor Mu?

Tütün kullanımı dünya genelinde sürekli bir artış gösterdiği için tütün keselerinin de kullanımı yaygınlaşmıştır. Bu nedenle birinci sınıf deri malzemelerden herkesin zevkine uyacak tasarımlarda tütün keselerinin üretimi yapılıyor.

Farklı renk seçeneklerinin yanı sıra dikdörtgen üçgen kare gibi farklı geometrik şekillerde de keseler üretilebiliyor. Boyutlarda da farklılık olabilen bu keselerde sayısız bir çok model bulunuyor. Aynı zamanda amblem ve resim baskılı modeller de çok seviliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ