Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Modellerinde Bayanlara Özel Seçenekler

Tütün kesesi sadece beylerin kullandıkları ürünlerden değildir. Tütün ve kese kavramları bir araya geldiğinde direk olarak beylere yönelik bir aksesuarmış gibi düşünülse de bayanlar için de çok fazla seçenek olduğunu hediyelik eşya sitelerini incelediğinizde daha net görebilirsiniz.

Bayanlar İçin Tütün Kesesi Renkleri

Tütün kesesi tütün içimini gerçekleştiren her bireyin rahatlıkla kullanabilecekleri ürünlerdir. Sadece beylerin tekelinde olan ya da sırf onların kullanabileceği ürünler değildir.

Bayanlar için hediye olarak almak istediğinizde ya da direk olarak kendinize satın almak istediğinizde pek çok renk alternatifinizin olduğunu görebilirisiniz. Siyah ve kahverengi tonları daha ağırlıklı olsa da bayanlara özel olarak pembe, narçiçeği, bordo, koyu yeşil gibi tonları bulmanız mümkündür.

Bu renk alternatiflerinin yanı sıra taba rengi, krem rengi, açı kahve, koyu lacivert, siyah, kahverengi gibi klasik renkler de bulunmaktadır. Bunların arasında da seçimler yapılabilir.

Tek renk tonlarının yanı sıra ikili renklerin kullanıldığı farklı tarzda tütün keseleri de üretilmektedir. Her zevke hitap eden bir seçeneğin olması hediye almak isteyenlerin işini kolaylaştırmaktadır.

Bayanlar Hangi Modelleri Kullanmalı?

Tütün keseleri modelleri içinde direk olarak bay-bayan ayrımını yapmak mümkün değildir. Ebatlarına göre farklılık olan modellerden herkes ihtiyacına uygun olanı rahatlıkla alıp kullanabilmektedir.

Cüzdan şeklinde olan büyük modellerin iç kısımlarında yer alan gözlerin daha fazla olması yanında çok aksesuar taşıyanlar için uygun olmaktadır. Daha az aksesuarı olanlar bunların bir boy küçüklerini alabilirken direk olarak tütün taşımak isteyenler sadece kese görünümünde olan modellerden tercih edebilirler.

Bayanlara satın alınmak istendiğinde renk seçimi daha ön plana çıkmaktadır. Her modelde farklı renkleri bulmanız mümkün olmaktadır.

Tütün Kesesi Türkiye’de Mi Yapılıyor?

Tütün keselerinin Türkiye’de yapılanları bulunmaktadır. Her markanın yapım yeri farklı olup Türkiye’de üretimi gerçekleşen ürünler gerçek deri ustalarının el emeğiyle üretilmektedir. Makine kullanımının olmaması bu ürünleri daha özel kılmaktadır. Bu nedenle fiyat aralıkları diğer markalara nazaran değişmektedir.

Hediyelik düşündüğünüzde el emeği olan seçenekleri değerlendirmeniz aldığınız hediyeyi daha özel hale getirmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ