Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Modelleri Nelerdir?

9 Aralık 2017

Piyasada yer alan ve çok fazla çeşit içeren Tütün Kesesi modellerinden istediğiniz birine sahip olabilmeniz için, biraz araştırma yaptıktan sonra satın almanız çok kolay olacaktır. Değişik modellerde, farklı desen ve renklerde yer alan seçeneklere bir de malzemenin kalitesi eklendiği zaman çok geniş bir yelpazede ürün fırsatları çıkacaktır.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tütün için ne zaman istediğinize bakmadan, canınızın çektiği her an yanınızda taşıdığınız ürünü sarıp içebilme imkanı veren tütün keseleri, tütün ve tütün malzemelerini bir arada taşımanıza olanak sağlayan oldukça kullanışlı bir üründür.

Şık ve taşınması kolay olduğundan dolayı çokça tercih edilen tütün keseleri, tütün çantalarından farklı bir tasarıma sahiptir. İçinde koku barındırmaması ve dışarıdan gelen diğer kokuları çekmesini engellemek için, tamamen kaygan ve de yapışmayan bir iç kaplaması bulunur. Bu sayede tütünün aroması ve nemi sabit şekilde tutulabilir.

Tütün keseleri içinde yer alan bölmeler farklı adetlerde olsa da piyasada en çok tercih edilen, tütünün en altta olduğu çukur kısım ve onun hemen üzerini kapatacak şekilde tasarlanmış, çarşaflar için hazırlanmış bölüm yer alır. Çarşafları buraya koyarken, aynı zamanda dilediğiniz zaman çekebilir ve sararak tüketebilirsiniz.

İçinde farklı bölmelerin olması sayesinde, tütün ve tütün malzemelerini ayrı yerlere koyarak daha fazla kullanışlı bir ürün sahibi olursunuz. Satın aldığınız ya da kendi sardığınız sigaraları koyabilecek bölümleri olmadığı için, sadece kendi sarmalarınız için kullanabilirsiniz.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Kendi stilini oluşturmak isteyenlerin, özel tasarımlar şeklinde hazırlatabildikleri Tütün Cüzdanı çeşitlerini piyasada satılanlardan değil de kendi kullanım yerlerine göre dizayn ettirebildikleri yerler vardır.

Öncelikle cüzdanın nasıl bir malzeme ile yapılmasına karar verilir. Ardında kaç cepli ve ne kadar büyüklükte bir cüzdan istendiğine bakılır. Sonrasında ise istenilen cüzdanın kalıbı hazırlanarak kesilir. Kesilen kalıp, içine cepler ilave edilerek dikilir ve en son aşamaya gelindiğinde yapıştırılması gereken bölümler yapıştırılır. Üzerine istenilen bir işleme varsa bu işleme de yapıldıktan sonra ürün son kontrollerden geçirilir ve sahibine teslim edilir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ