Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Kullanmanın Avantajları

Tütün kesesi kullanmanın avantajları denildiği zaman, son zamanlarda kullanılan tütün mamüllerinin çok daha rahat bir şekilde istiflenmesi ve yanınızda taşınmasını sağlayan bir sistem olarak ön plana çıkmaktadır.

Bilindiği gibi gerek pipolarda kullanılan gerek buralarda veya nargile de kullanılan tütünlerin düzgün bir şekilde istiflenmesi ve toplanması gerekmektedir. Örnek vermek gerekirse, plastik bir malzemenin içerisinde kullanmak isterseniz, çok fazla yer tutacağı gibi aynı zamanda tütün bende istediğiniz tadı alamazsınız. Çünkü belli bir zaman sonra da plastiğin kokusu tütüne de sirayet etmektedir.

Tütün Kesesi Nasıl Kullanılır?

Tütün keseleri çeşitli şekillerde olduğu için aslında kullanımları da değişmektedir. İç kısmında bazılarının kauçuk ve fermuarlı bir bölüm bulunmaktadır. Bu bölümde yaş tütünlerinizi koyabileceğiniz gibi, aynı zamanda arka kısımda bulunan biraz kısımlarını istediğiniz gibi, çakmak filtre gibi parçaları yerleştirebilirsiniz.

Kuru tütün, kısmını daha çok rahatlıkla malzemelerinizi koyabilir ve işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Fermuarlı kısmı kapattığınız için, herhangi bir şekilde dışarıya tozaklı sinir bir durum ortaya çıkmayacak ve cebinizde de taşıyabileceğiniz boyutta çok rahatlıkla işlemlerinizi gerçekleştirebileceksiniz.

Tütün Kesesi Nasıl Temizlenir?

Tütün kesesi temizlemek için çok fazla uğraşmanıza gerek bulunmamaktadır. Sadece sizler de normal bir temizleme işlemi gibi temizleyebilirsiniz. Burada noktaların başında, nasıl bir ürün tercih ettiğiniz gelmektedir. Örnek vermek gerekirse, değeri bir ürün tercih ettiyseniz, bunun kullanım talimatına göre temizlenmesi gerekirken, süet ve nubuk bir tercihi tabii olduysanız ona göre işlemlerin gerçekleştirilmesi gerekir.

Aksi takdirde işlemlerinizi gerçekleştirirken zorlanırsınız, burada bilinmesi gereken önemli nokta kesin temizliği ile eğer içeriye sadece toz kaldıysa, bunu normal bir silkeleme yöntemine silkeleyebilirsiniz ve kullanımına devam edebilirsiniz.

Temizlemek için yıkamak istiyorsanız, bunda normal çamaşır yıkama makinasını atarak, cüzdan yapıyormuş gibi yıkayabilirsiniz ve işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Dilerseniz üst kısmındaki oluşan herhangi bir şeyi normal ıslak mendil vasıtasıyla temizliği bilir işlemlerinizi bu şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Tütün Keseleri Fiyatları Nasıldır?

Tütün keseleri konusunda bilinmesi gerekir ki, seçmiş olduğunuz ürünün çeşiti ve nevine göre, çeşitli fiyat değişiklikleri olmaktadır. Buna göre kendinize göre istediğiniz fiyat ve çeşidi seçebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ