Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Çeşitleri Nelerdir?

10 Aralık 2017

Etrafta çanta şeklinde görebileceğiniz ama aslında Tütün Kesesi olan ürünleri, tütün ve tütün ürünleri satan her yerde bulabilir ve bir tane de siz satın alabilirsiniz. Yapıldıkları malzemelere göre, deri, süet ya da nubuk şeklinde olabilirler. Renkleri açısından ise, her renge göre tütün kesesi bulmanız mümkün olmaktadır. Kullanmayı tercih ettiğiniz cep miktarına göre de farklı alternatifleri değerlendirebilirsiniz.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Tütün keselerinin piyasaya sürülme amaçlarından bir tanesi tütün ve tütün sarmak için kullandığınız ürünlerin bir arada taşınmasının sağlanmasıdır. Genelde kullanılan malzemeler ise ya deri ya da süet üzerinde ağırlık kazanır. İçinde yer alan bölmeler sayesinde tütünü ve tütünü sarmak için kullanacağınız çarşaf, filtre ve tütünü farklı bölmelerde muhafaza edebilirsiniz. Her bölme ayrı olduğu için de malzemeleri ayrı ayrı yerlere koyabilme imkanınız bulunmaktadır.

Kimi modellerde filtre konulan yerlere fermuar eklenmesi, tütünün karışmasına engel olarak hem daha temiz bir kullanım hem de daha pratik sarma işlemi yapmanıza yardımcı olur. Ne zaman isterseniz isteyin yanınızdaki tütün kesesi sayesinde, hemen sarıp içebilme gibi bir şansınız olur.

Tütün keselerinde koku oluşmasını engellemek için özel sistemlerle keselerin içi kaplanır ve bu sayede hem koku hem de nem gibi dış etkenlerden uzak tutulur. Sarım işlemlerini rahatlıkla yapmak için, sigara boş tüplerini yanınızda taşıyor iseniz, keselerin içinde de her türlü özellik için kendiniz belirlemiş olursunuz.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Özel tasarımlara sahip, işlemeli ve farklı renk ve desende bir Tütün Cüzdanı isterseniz, tütün ve tütün ürünleri ile ilgili profesyonel yerlerden bu konuda özel hazırlanmış bir cüzdan yaptırma şansınız vardır. Klasik bir el cüzdanı görüntüsü de isteyebilirsiniz, sade ve düz renklerden bir tanesini seçerek de kullanabilirsiniz. Ya da sevdiğiniz bir takım veya hayranı olduğunuz birinin resmini tütün cüzdanı üzerine işletebilirsiniz.

Malzeme ve cep adetlerine karar verdikten ve nasıl bir tasarım istediğinizden emin olduktan sonra, sipariş verebilir, tütün cüzdanınız hazırlandıktan sonra da artık ona sahip olabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ