Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Çeşitleri Nelerdir?

1 Aralık 2017

Piyasada farklı renk ve desenlerde, çok değişik büyüklüklerde sayısız Tütün Kesesi çeşidi yer alır. Siz de kendi tarzınızı yaratacak ve hem kullanışlı hem de şık bir keseye sahip olmak isterseniz, bunu etrafınızda hediyelik eşya satan dükkanlardan, internetten tütün ve tütün malzemeleri satan alışveriş sitelerinden ya da dışarıda tütün satılan bir dükkandan oldukça rahat temin edebilirsiniz.

Tütün Keseleri Ne İşe Yarar?

Yanınızda kolay bir şeklide taşımanız gereken tütünü ve tütün malzemelerini bir arada bulundurabilmek ve gittiğiniz her yere taşıyabilmeniz için tasarlanmış tütün keseleri, tütünün içindeki nemi koruyabilmesi için de tasarlanmış bir üründür. Kesenin iç yüzeyinde, iplik ya da her hangi bir pis görüntü yaratacak şeylerin olmaması ve de tütüne yapışmasını engellemek için, kaygan ve yapışmayan bir tabaka ile kaplanması, tütün kesesini çok daha fazla kullanışlı ve de uzun ömürlü yapar.

Tütün yanında sigara için boş tüpler de taşıyorsanız bulunduğunuz yer neresi olursa olsun, sarım işlemini çok kısa bir sürede yapabilirsiniz. Tütün keseleri, tütün cüzdanlarının aksine sadece tütünü ve diğer malzemeleri taşıyabilmek ve aynı anda hepsini muhafaza edebilmek için kullanılan ürünlerdir. Sigarasını kendi saran bir içici, tütün keseleri sayesinde hem temiz bir çanta ya da cebe hem de daha pratik bir kullanıma sahip oluyor.

Tütün, çarşaf ve filtreleri bir arada taşıyabilmenizi sağlayan ve oldukça zaman kazandırıcı olan bu tütün keselerini, en altta tütün konulacak yer, onun hemen üzerinde ise çarşaf konulan yer olarak genel tasarlanmış şekilleri bulunuyor.

Tütün Cüzdanı Nasıl Yapılır?

Birbirine fazla benzemese de oldukça sık karıştırılan tütün kesesi ve Tütün Cüzdanı her bütçeye uygun bir şekilde piyasa içinde rahatlıkla bulunabiliyor. Kişiler isterlerse işlemeli ve kendilerini özgü tasarımlara sahip bir cüzdan ürettirebiliyor.

Hangi malzeme ile cüzdanın yapılmasının istendiği, içinde kaçar adet cep olması gerektiği, çantada ya da elde taşınabilmesine göre cüzdanın ne büyüklükte olabileceği gibi detaylar hazırlandıktan sonra cüzdanın üretimi yapılıyor ve son kontrollerin ardından teslim ediliyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ