Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Alırken Dikkat Edilecek Hususlar

 Tütün kesesi alırken öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken husus, kuru veya yaş tütüne uygun olup olmadığıdır. Çünkü bu tip keselerde içerisinde bazı haz neden olmaktadır. Bu hazneler yaş tütünün tutulabilecek cüzdan tipleridir

Eğer böyle bir hazne yoksa, bir alüminyum folyo ve yahut da jelatin kullanmanız gerekir. Ancak yönetimi biz yine de tavsiye etmiyoruz. Çünkü sonuçta plastik bir materyalden üretilmiştir ve bu da aslında tütüne kokusuna ve tadına zarar verebilir. Bu yüzden dolayı da sizlerin aslında en iyi şekilde kauçuk bir hazne taşıyan kese tercih etmeniz tavsiye edilmektedir.

Tütün Kesesi Nasıl Seçilir?

Bu konuda birçok farklı seçenek bulunmaktadır. Rengi, dizaynı, modeli farklı olduğu için istediğiniz gibi bir kese tercih edebilirsiniz. Burada asıl önemli olan şey, sizlerin elinizde mi cüzdanınız tamam mı yoksa çantanızda mı taşıyacağı gibi birçok farklılık ortaya çıkmaktadır. Ayrıca renk seçenekleri, model seçenekleri, A’dan Z’ye her türlü tercih olabilmektedir.

Elbette bu tercih eder size kalmış bulunmaktadır. Örneğin bir bayan kırmızı bir cüzdan şeklinde tercih edebilir iken, bir bay siyah bir renk tercih edebilir. Buradaki tercihler tamamen size kalmış bulunmaktadır. Sadece iç dizaynı ve teknik kapsamı anlamında, bizler sizlere yardımcı olmaya çalışıyoruz.

Tütün Kesesi Nasıl Temizlenir?

Tütün keseleri temizliği aslında çok basit bir işlemdir. Elbette ki temizliğinin yapılması sizlerin özellikle kullandığınız tütünler açısından çok önemlidir. Çünkü herhangi bir şekilde tütünü koyduğunuz zaman, tozlar belli bir zaman sonra dibe doğru çökmektedir.

Bunları temizlemezsiniz, bir sonraki tütünü koyduğunuzda, tütün içerisinde sirayet edebilmekte ve tadını bozabilmektedir. Bu yüzden dolayı sizlere üyemiz her kullanımdan sonra en azından ters çevirip silkelemenin ve tamamen için temiz hale getirmelidir.

Kauçuk bölümlerini ıslak mendille de silebilirsiniz. An önce şunu söylemek gerekir ki, dilerseniz bir cüzdanı yıkıyormuş, gibi elinizde ve yahut da çamaşır makinesinde atarak çok rahatlıkla yıkama şansına sahip olabilirsiniz.

Tütün Kesesi Fiyatları Nasıldır?

Tütün keseleri fiyatları seçeneklere göre farklılıklar göstermektedir. İstediğiniz gibi bir model tercih edebilir ve buna göre işleminizi de yapabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ