Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keseleri Tütünlerinizi Uzun Süre Korur

Tütün keseleri sayesinde birinci sınıf aldığınız tütünlerinizi uzun süre boyunca aynı kalitesinde koruyabilirsiniz. Tütünler güneş ışınlarına maruz kaldıklarında ya da havadaki tozla iç içe girdiklerinde bozulabilirler. Üstelik nemsiz ortamlarda poşet ve bir kap içinde de kuruyabilirler. Bu gibi durumlarda tütünler ilk günkü tadı size vermez. Kalitesinde bozulma olur. Ancak tütün çantaları sayesinde tütününüzü olması gereken nem dengesi içinde tutar ve bozulmasını engellersiniz.

Elde ya da sırt çantası içinde taşınabilecek kadar küçük boyutta olması sayesinde de nereye giderseniz gidin tütünlerinizi yanınızda götürebilirsiniz. Bu sayede gittiğiniz yerde tütün sarıp içmek isterseniz anında sarıp tütünü içebilirsiniz.

Tütün Çantaları Tütünü Nasıl Koruyor?

Tütün korunmaya muhtaç bir maddedir. Her ne kadar birinci sınıf kalitede bir tütün olsa da güneş ışınlarından tozdan ve kuru ortamdan dolayı nemini kaybeder ve yapısı bozulur. Bu da tütünün kalitesinin düşmesine sebep verir. İşte tütün çantaları tütünün kalitesinin düşmesine izin vermez.

Alacağınız tütün çantası deri yapısı ve koruyucu iç yapısı sayesinde tütünlerinizi nemli bir şekilde olması gerektiği gibi saklar. Bu sayede aylarca tütün çantası içinde tütününüz ilk günkü kalitesinde korunmuş olur. Aynı zamanda her hangi kötü bir koku da yapmaz.

Tütün Çantası Model Çeşitliliği Var Mı?

Hiç tahmin edemeyeceğiniz kadar fazla sayıda tütün çantası modelleri vardır. Klasik olan sade düz renkli modelleri olduğu gibi aynı zamanda resim ve logo baskılı modelleri de vardır. Aynı zamanda birkaç rengin bir arada kullanıldığı gösterişli tasarımlarda tütün çantaları da bulunuyor.

Bunların yanı sıra tütün kesesi modelleri dış geometrik şekillerine göre de ayrılıyor. Ayrıca düğme ile açılıp kapanan ve fermuarla açılıp kapanan modelleri bulunuyor.

Tütün Çantası Nasıl Üretiliyor?

Bir tütün çantasının üretiminde birinci sınıf el işçiliğinden faydalanılır. Öncelikle çantanın yapılacağı malzeme seçilir. Sonrasında tütün çantasının yüzeylerinin ölçülerine göre malzeme kesilir. Sonra da bu malzemeler kesenin şekline göre birbirleri üzerine dikilir. Son olarak da fermuar ya da düğme detayı eklenerek ürün oluşturulur.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ