Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Keseleri Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Tütün keseleri tercih edeceğiniz zaman, dikkat edilmesi gereken en önemli husus, yani en başta gelen onsuz ıslak mı, yoksa kurumu tütün kullanacağınızdır. Çünkü ıslak tütün kullanacaksanız, farklı haznelere gereğini zor önce, kuru tütün kullanacaksınız.

Her türlü kesenin içerisinde doldurabilir ve işlemlerinizi bu şekilde rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda da yan taraftaki hazneleri sistem hakkını sizin için çok daha avantajlı olacaktır. Çünkü çakmak koyma veya sigara ağızlığı koymak için birçok haznesi de bulunmaktadır. Bunların içerisinden sizler de istediğinizi tercih edebilirsiniz.

Tütün Keseleri Nasıl Seçilir?

Tütün keseleri seçiminde, tamamen işlem size kalmış bulunmaktadır. Yani yukarıda belirttiğimiz özelliklere, haiz olduktan sonra, istemiş olduğunuz gibi bir seçim yapabilirsiniz.

Bunların içinde fermuarlı, çıtçıtlı girmeyi modelleri olduğu gibi, aynı zamanda devriye olarak da yani deri, süet gibi farklı seçeneklerde de ürün bulunmaktadır. Aynı zamanda renk ve desen seçenekleri de farklılık göstermektedir.

Tütün Keseleri Fiyatları Ne Kadardır?

Bunlar birçok farklı fiyatları göstermektedir. Az önce de söylediğimiz bir birçok farklı ürünün üretildiği ve sizlere sunulduğu için, bunların fiyatları da farklılaşmaktadır. Kimi derilerinin iç kısmındaki astar bile çok daha üst kalite yapılmaktadır.

Böylece çok daha yüksek fiyattan çıkmaktadır. Ancak daha düşük fiyatlarla sunulmuş bulunmaktadır. Yani burada seçim tamamen size koymuş bulunmaktadır. Nasıl bir kese istiyorsanız, buna göre seçim yapabiliyorsunuz.

Tütün Keseleri Nasıl Temizlenir?

Tütün kesesi temizliği çok basit bir işlemdir. Aslında eğer toz tütün kullandıysanız ve dibe doğru çok gider. Çok rahatlıkla ters çevirip silkelediğinizde bütün bu tozdan kuruttu alabiliyorsunuz.

Aynı zamanda da küçük bir el süpürgesi vasıtasıyla, bunları çekebilirsiniz. Bunun yanı sıra, eğer ıslak kullandıysanız, bu durumda da kauçuk bir sistemi bulunuyorsa, yani haznesi bulunuyorsa, bu durumda burayı sadece ıslak mendille silmeniz yeterli gelecektir.

Ayrıca dış kısmında bulunan, herhangi bir toz ve leke içinde çok rahatlıkla ıslak mendil kullanabilirsiniz ve bu şekilde kurtulabilirsiniz. Böylece işlemlerinizi de çok rahatlıkla gerçekleştirme şansına sahip olabilirsiniz. Bu sayede de çok sağlıklı sonuçlarınız oluşmuş olacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ