Web sitemize hoşgeldiniz.

Sigara Sarma Filtresi Fiyat Aralığı Nedir?

Sigara küçük büyük herkesin kullandığı tütün ürünüdür. Küçük büyük dedik ama 18 yaş altına satılması yasaktır. Aslında tam tütün ürünü demek yanlış olur. Çünkü tütünle birlikte bir sürü kimyasal madde de içermektedir. Tam da bu yüzden sigara sağlık açısından çok tehlikeli ve bağımlılık yapan bir üründür. Televizyonlarda, internette ve en önemlisi sigara paketlerinin üstünde bilgilendirmeler uyarılar yapılmaktadır. Bunlara rağmen tüketicisi her geçen gün artmaktadır. Tüketicisi arttıkça doğal olarak sigara ve sigara aksesuarları üreticisi de artmaktadır. Sigara ağızlığı, filtresi, tabakası ve sarma makineleri gibi birçok aksesuara sahiptir. Bununla birlikte sigara aksesuarları çok pahalı ürünler değildir.

Sigara sadece hazır paketlerdekinden oluşmamaktadır. Sigaraları kendimiz filtre koyarak da sarabiliyoruz. Bence en mantıklısı bu çünkü olan kimyasal maddeleri eklemediğimizden bir tık daha sağlıklı olduğunu dile getirebiliriz. Bunun için tütünün kendisini alıp sigara sarma filtresi de alıp kendi sigaramızı kendimiz yapmalıyız. Hem bence daha ucuza sigaramızı yapar bütçemize de katkıda bulunuruz. Şöyle düşünürsek sigara paketinin bugün en ucuzu 15 ama tütün alsak o paraya, sigara sarma filtreleri fiyat aralığı da 15 ile 50 arasında ama içinde fazla miktardadır. Yani total hesaba vurduğumuz da karlı çıkmış oluruz. Tam da bunun için bile sarma sigara içilir. Ayrıca vücudumuza kimyasal madde girmemiş olması da mantıklı bir durumdur.

Sigara sarma filtreleri fiyat aralığı nedir? Sorusu sıklıkla karşılaştığımız sorulardandır. Sigara filtresi fiyat aralığı 10 ile 200 arası değişmektedir. Ancak bunlar paketler halinde ki fiyatlardır. Bu paketlerde en az 100 tane filtre bulunmaktadır. Ayrıca da kalite kalite değişmektedir. Sigara filtrelerinde dünya çapında adından çokça söz ettiren ve kullanılan David Ross sigara filtreleri tercihi arasında ilk sırada gelmektedir. Sigara nikotinini % 40- 60 filtre yaparak içimi sağlar. Bu durumda filtre deyip geçmeyin ne kadar kaliteli o kadar iyidir. Filtreler bile sağlığımızı düşünürken siz de biraz olsun sağlığınızı düşünün. Bağımlılıklarınızdan kurtulmaya çalışın. Kurtulamıyorsanız da kaliteli filtreler ve ağızlıklarla tehlikeyi en aza indirmeye gayret edin sağlıcakla kalın…

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ