Web sitemize hoşgeldiniz.

Sevdiklerinizle Hediyelerin Diliyle Konuşmayı Deneyin

Hayat her zaman güzellik getirmiyor. Bazen darlık bazen bolluk oluyor, vakit oluyor sıkıntılar art arda geliyor, vakit oluyor sanki yeryüzü tüm genişliğine rağmen bize dar geliyor. Bu sıkıntılı zamanlarımızda kimi zaman sevdiklerimizi ihmal edebiliyor ya da farkında olmadan onların gönüllerini kırabiliyoruz. Farkına vardığımız da ise iş işten çoktan geçmiş oluyor. Artık çık çıkabilirsen işin içinden. İşte böyle anlarda küskünlükleri ve gerginlikleri bitiren en önemli argümanlardan birisi Hediyelik Eşya satın almak. Belki ekonomik durumunuz iyi olmayabilir, nasıl hediyelik alacağım diye düşünebilirsiniz. Ancak böyle düşünmenize gerek yok, size sunulan ucuz hediyelik fırsatlarını değerlendirmeden karar vermeyin. Anneniz size darıldı mı? Anneler günü hediyesi almak için neden anneler gününü bekliyesiniz. Ahşap hediyelik alıp annenizin kalbini kazanmaya ne dersiniz? Ya da size kızan babanıza puro çakmağı almak gibi parlak bir fikre.

Kendisi Küçük Ama Anlamı Büyük Hediyeler

Kadınlar, erkeklere göre daha duygusal ve içli varlıklardır. Duygularını sözler yerine daha çok davranışlarla anlatmayı tercih ederler ve karşısındaki kişilerden de bu şekilde empati yaparak kendilerini anlamalarını isterler. Kadınlarla konuşmanın en iyi yolu hediyedir. Anlatmak istediklerinizi hediye yoluyla daha etkili bir şekilde anlatabilirsiniz. Örneğin bir tek taşlı yüzük almak, sevdiğiniz kadına evlilik teklifi yapmanın en etkili yoludur. Bazı hediyeler de bu türden küçük olup çok fazla şey anlatabilirler sevdiklerinize, bu ürünlerden bazıları;

  • Kokulu mumlar; romantizmin en büyük parçası, kadınların en çok sevdiği şeylerden birisi romantizm olunca, birbirinden farklı mum çeşitleri ile kokulu mumlar, en etkili hediyelerden birisi.
  • Kar küreleri; kadınların hoşuna giden diğer etkili hediyelerden birisi. Sevgiliye hediye almak isteyenler için ilk tercihler arasında yer alması gereken bir hediye.
  • Zippo çakmak; kadınlar sevdiklerinden nasıl hediye bekliyorsa erkeklerde aynı şekilde hediye almayı beklerler. zippo çakmak erkeklerin tercih edebilecekleri ürünler arasında sayılabilir.
  • Kupa bardak çeşitleri; üzerine sevginizi en güzel şekilde ifade edebilecek güzel bir resim veya bir ifade koyulabilecek özel tasarımlı kupalar, az şeyle çok şey anlatmanın farklı bir versiyonudur.

Göze Hitap Eden Hediyelikler Eşyalar

Bazılarımız ürünlerin kullanışlılığından çok dış görünümüne önem veririz. Mesela büyük bir saat çok kullanışlı olmayabilir hatta kolumuzu rahatsız bile edebilir ancak görüntüsü hoşumuza gittiği için kullanmaya devam ederiz. Bazı ürünlerin ortaya çıkış amacı temel bazı ihtiyaçlar olsa da bunlar zamanla kullanım amacından uzaklaşıp görsel bir aksesuar olmuşlardır.

Sigara Aksesuarları; Tütün kullanımı için ihtiyaç duyulduğu için üretilen bu ürünler, zamanla görsel olarak çok güzel tasarımlara dönüşmüşlerdir. Sigara tabakası bunlardan birisidir mesela. Veyahut bir tütün çantası cüzdan görünümlü hoş bir aksesuardır. Halk arasındaki diğer ismi Tütün Çantası olan bu ürünler zaman içinde asıl üretiliş amacından uzaklaşmış ve nostaljik bir süs aracı haline gelmişlerdir.

Pipo Aksesuarları; aynı şekilde tütün kullanmanın farklı bir stili olan bu ürünler de pipo kullanımından çok evlerde veya farklı vitrinlerde bir süs eşyası halini almışlardır. Yine benzer bir tütün ürünü olan puro, kullanımından ziyade görselliğiyle ön plana çıkan bir aksesuardır. Benzer bir ürün olan bong, birbirinden ilginç tasarımları ile kullanımdan çok görselliğin ön planda tutulduğu tütün kullanım araçlarındandır. İlginç bir hediye istiyorsan durma bong satın al

Alışılmışın Dışına Çıkma Zamanı Geldi

Artık herkesin bildiği ve herkesin tahmin edebileceği sıradan ürünleri hediye olarak almayı bırak. Tahmin edilemeyecek ve ilgi çekici bir hediyelik eşya satın al. Arkadaşına doğum günü hediyesi olarak kanyak matarası alman belki onu şaşırtabilir. Alkol kullanmayan birisine içki matarası almanı garip karşılayabilirler. Ama önemli olan farkındalık oluşturmak. Hediyelik eşya erkek için kategorilere baktınız ancak hoşunuza gitmedi, belki de daha çok kadınlar için tercih edilen kar küresi, almanız çok tatlı bir gülümsemeye sebep olabilir. Ya da bir tütsü kokusu ilginç bir hatıra olabilir.

Hiçbir zaman kendinizi sınırlamayın içinizden nasıl geliyorsa öyle davranın. Bazı tabuları yıkın, herkesin ne dediği önemli değil farkındalık oluşturmak istiyorsanız herkesin tepkisini üzerinize çekmeniz gerekiyor. Hediye olarak bir gaz lambası almanız çok tuhaf karşılanabilir. Ancak unutulmaz bir hediye olacaktır. Ya da bir buhurdanlık belki de hediyeyi alan kişiye “daha önce hiç böyle bir hediye almamıştım. Benim için çok güzel ve anlamlı bir hediye oldu” dedirtecektir. Haydi, ne duruyorsun. Hediyelerle konuşmaya başlamak için kaybedecek fazla zamanın yok.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ