Web sitemize hoşgeldiniz.

Özel Günlerde Mutlaka Hediye Alın

Sevdiklerimiz bizim için her zaman hatırlanması gereken varlıklar olsa da bazı günler ayrı bir hatırlanma isterler ve bizim onları hatırladığımızı onlara göstermemizi beklerler.  Bu günlerde onlara ufak da olsa bir hediyelik almamızı dört gözle beklerler, almazsak darılırlar. Bu hediyeler kimi zaman bir kar küresi olabileceği gibi, alışılmışın dışında bir tütün kesesi de olabilir. Babanıza alacağınız bir pipo onun için bir babalar günü hediyesi olarak yeterli olabilir. Hediyelik Eşya bakarken kafanızda kesin bir şablon oluşturmayın çünkü ürünleri incelerken fikirleriniz değişecektir, bundan emin olabilirsiniz. Sevgiliye hediyelik eşya almayı düşünürken bir çiçek almayı kafanızda tasarlamış olabilirsiniz. Size sunduğumuz özel tasarımlı gaz lambası, seçeneklerimizi gördüğünüz zaman belki de size bir demet çiçekten daha anlamlı gelecek. Onun için kafanızdaki düşünceleri bir kenara atın ve size sunduğumuz güzel ürünlere bir göz atın.

Anneler İçin Özel Tasarlanmış Ürünler

Anneler günü hediyesi olarak şu ana kadar neler aldınız bir düşünün. Belki de çok pahalı hediyeler aldınız, şimdi size sunacağımız hediyeler hiç de öyle pahalı türden şeyler değil. Çok ucuz hediyelik eşyalar sunuyoruz. Ucuz olduğu kadar bir o kadar da anlamlı eşyalar.

Kar Küresi; annenizin düğününde ve siz daha hayatta değilken çekilmiş bir fotoğrafını kalp şeklinde bir kar küresine işletip annenize hediye etmeye ne dersiniz? Sizce iyi bir fikir değil mi? Kar küresi deyince aklınıza sadece küre şeklinde bir ürün gelmesin, kalp şeklinde tasarlanmış çok güzel kar küreleri göreceksiniz.

Kupa Bardak Çeşitleri; üzerine ailecek çekilmiş bir fotoğrafını yerleştirdiğiniz ya da annenize hitap eden güzel kelimeler yazdırabileceğiniz pembe renkli bir porselen kupa bardak annenizin hoşuna gitse gerek.

Mum Çeşitleri: annenizi sevdiğinizi belirten güzel bir kelimeyi kalp şeklindeki kırmızı ve güzel kokulu mumlar üzerine yazıp annenize sevginizi bu şekilde anlatabilir ve onu her zaman sevdiğinizi ancak annelere özel bu gününde de onu unutmadığınızı belirtebilirsiniz. Annenize uzak bir yerde gurbette misiniz? Üzülmeyin siz hediyenizi seçin biz annenize ulaştıralım.

Tütsü Kokuları; anneler güzel kokuları severler, güzel kokan tütsüler de annelerimiz eskiden beri tercih ettiği koku aksesuarları arasında yer almaktadır. Yine güzel bir koku aleti olan buhurdanlık anneler için tercih sebebidir.

Babalar İçin Özel Tasarlanmış Ürünler

Babalarımız genelde bizden çok hediye istemezler, ne gerek vardı yavrum derler. Ancak bir hediye aldığınızda emin olun bu onların hoşuna gidecek ve onları duygulandıracaktır. Birçok kişi babalarına hediyelik eşya satın alma konusunda zorlanırlar. Hediyelik eşya erkek ürünleri arasında da kolaylıkla akıllarına yatan bir hediye bulamayabilirler. Size babalarınız için hediye almak istediğiniz her an aklınıza yatabilecek birbirinden değerli ürünler sunuyoruz.

  • Ahşap hediyelik; babalar ahşap işçiliğini severler, babanıza alacağınız ahşap üzerine adınızın yazdığı küçük bir anahtarlık onu onurlandırmaya yetecektir emin olun.
  • Sigara aksesuarları; babanız sigara içmese de ona metal bir sigara tabakası almaya ne dersiniz ya da deriden yapılmış özel bir Tütün Çantası, önemli olan sizden gelen bir hediye değil mi? Sizden bir hatıra olarak sürekli yanında taşıyacaktır. Sigara kullanmasa bile. İnanın bize. Daha farklı bir şey olsun istiyorsanız sigara sarma makinesi de alabilirsiniz.
  • Pipo aksesuarları; eskiler pipoyu çok kullanırlardı daha sonrada belli bir süre bunlar mazide kalan nostaljik hatıralar oldu. Ancak son zamanlarda pipo vb ürünlerin popülaritesi giderek artıyor. Sadece kullanmak için değil hediyelik ürünler kategorisinde çok yaygın bir yere sahip.
  • Zippo çakmak; babalarımızda geçmişten kalan bir alışkanlıktır, yanlarında mutlaka ateş bulundururlar, çünkü ateş hayatımızda her zaman ihtiyaç duyduğumuz çok temel bir maddedir. Babanıza alacağınız değişik bir zippo çakmak , hem onun işine yarayacak hem de sizden bir hatıra olacaktır. Babanız puro içiyor mu? Cevabınız evetse o zaman babanıza bir puro çakmağı alın. Ne kadar sevindiğini göreceksiniz. Babanız sigara tiryakisi ise onun sağlığı için size bong almayı tavsiye ediyoruz. Siz de babanızı seviyorsanız ona bir bong satın alın.
  • İçki matarası; babanıza aracında süs eşyası olarak taşıyabileceği ve ona her baktığında sizi hatırlayabileceği bir matara almaya ne dersiniz. Bu bir kanyak matarası da olabilir hiç fark etmez. Hediyeler küçüktür ama anlamları büyük.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ