Web sitemize hoşgeldiniz.

Kıvırcık Saçlara Özel Şampuanlar

kıvırcık saçların bakımı, düz saçlarından bakımından oldukça zordur. Kıvırcık saçlar ne kadar kesilirse kesilsin, şekil alması çok zordur. Kıvırcık saç tipleri kirden de zor arınır ve çok ilgi gerektirir. Bayanların korkulu rüyası olan kıvırcık saçlar için artık basit çözümler var. Saçlarınınız şekil alması ve bakımlı görülmesi için tek yapmanız gereken kıvırcık saçlara özel şampuanlar kullanmaktır. Bu sayede saçlarınızı istediğiniz gibi kullanabilirsiniz. Şimdi sizlerle birkaç ipucu paylaşalım.

Loreal Shine Curl İle Saç Bakımı

Bu şampuan özünde üzüm çekirdeği bulundurmaktadır. Üzüm çekirdeği kıvırcık saçlar için etkilidir. Böylelikle kabarık saçlardan kurtulup, canlı ve daha güzel bukleli saçlara sahip olacaksınız.

Milkshake Curl Passion İle Saç Bakımı

Tüm vitaminle barındıran bu şampuan sizlere harika sonuçlar sunacaktır. Bu şampuan saçı tüm kirden arındırır. Kuru saçlardan sizi kurtarır ve dalgalarınız göz alıcı olur. Milkshake curl passion sayesinde kıvırcık saçlara özel şampuanlar arasında en iyi olanlardan biriyle tanışacaksınız.

Kerastase-Nutritive Bain Oleo Curl İle Saç Bakımı

Diğer saç şampuanlarından daha ayrıcı bir formül içerir. Böylelikle şaçınız da hemen fark edilecek keskin çözümler üretir. Saçlarınızı istediğiniz biçimde kullanabilir, biçimsiz görüntüyü ortadan kaldırabilirsiniz.

Nelly Curls İle Saç Bakımı

Genellikle kuru saçlara daha etkili olan Nelly Curls en yakın zamanda da etkisini gösterecektir. Elektriklenmeden şikayet eden bayanlar bu sayede mutlu olacaktır.

Wella SP Smoothen İle Saç Bakımı

Kirden şikayetçi bayanlar Wella SP Smoothen ile çözümü yakalayacaktır. Saçların nem oranını yükselterek daha basit taranmasını sağlar. Bununla birlikte saçlar elektriklenmeye son verir ve yüzünüzü güldürür.

Tüm bu şampuanları uygularken, saçınızı ıslatın ardından şampuanı sürün ve birkaç dakika masaj yapın, durulayın. Tabi ki her yıkamanızda aynı şampuanı kullanarak bakımınızı devam ettirin. Diğer şampuanlar tercihiniz olmamalıdır. Böylelikle kıvırcık saçlara özel şampuanlar sizi daha da memnun bırakacaktır.

Dikkat etmeniz gereken bazı hususlarda vardır. Kesinlikle saç düzleştirici gibi ürünleri kullanmayın. Saçı her zaman kuruması için doğal haline bırakın. Bunun dışında saç köpükleriyle buklelere destek verebilir, istediğinizde bigudilerle sarabilirsin.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ