Web sitemize hoşgeldiniz.

Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır?

10 Mayıs 2018

Güzellik bir bütündür ve makyajda bu bütünün parçalarından biridir. Artık Kim Kardashian makyajıyla güzelliğine güzellik katabilirsiniz. Peki, Kim Kardashian makyajı nasıl yapılır? Size vereceğimiz yöntemlerden birkaçı ile sizde rahatlıkla uygulayabileceksiniz. Bunun için aşağıdaki yazımızı okumanız yeterli olacaktır.

Kim Kardashian Makyajını Uygulama Teknikleri

  1. Pürüzsüz bir cilde sahip olan Kim Kardashian yoğunlaştırılmış fondötenler kullanıyor. Fakat sizin tercihiniz yüzünüze nemlendirici krem uyguladıktan sonra yoğunluğu daha az kapatıcı veya fondötenler olabilir. Uyguladığınız fondöten veya kapatıcıyla yüzünüzü tek ton haline getirin.
  2. Eğer Kim Kardashian gibi elmacık kemiklerini öne çıkarmak isterseniz koyu bir fondötenle üzerinden geçin ve hafifçe dağıtın.
  3. Far kullanımında Kim Kardashian’ın tercihi daha pastel tonlardır. Yani bronz, kahverengi, gri, siyah, pembe ve mavi olabilir. Bu renk topları kahverengi gözlerinizi daha da çarpıcı kılacak.
  4. İlk önce siyah farını göz kapağınızın tamamına uygulayın, gözlerinizin alt kısmına da göz pınarına kadar gelmeyecek şekilde uygulayın.
  5. Dilerseniz büyük bir far fırçası yardımıyla da, göz kapağında ki siyah farı dağıtabilirsiniz. Ardından dağıtılan bölgeye kahverengi farı ince bir çizgi halinde uygulayın ve kahverengi farı da siyah renkle karışana kadar dağıtın.
  6. Gözaltına sürdüğünüz siyah farın üzerine kahverengi farı da uygulayın ve fırçayla dağıtın. Gözün iç kısmına siyah kalem sürün.
  7. Bronz tonlardaki farınızı da gözpınarınıza uygulayarak gözlerinize ışıltı kazandırın. Ardından birkaç kat rimel sürerek bakışlarınıza anlam katın. Dilerseniz takma kirpikte kullanabilirsiniz.
  8. Sıra kaşlara geldiğin de ise Kim Kardashian görüntüsü kazanmak için kaşlarınızı kaş kalemi yardımıyla düzeltin.
  9. Pembe veya portakal rengi allıklarınızı elmacık kemiklerinizin üzerine uygulayın. Bu renk tonları yüzünüze daha çok ışıltı kazandıracaktır.

Dudağınızı dudak renginde kalem ile çizip içini aynı kalemle doldurun ardından parlatıcınızı uygulayın. Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır? denildiğinde güzelliğinizi ortaya koyun.

Artık Kim Kardashian Makyajı Nasıl Yapılır? sorusuna cevap verebilir ve kolaylıkla uygulayabilirsiniz. Dikkat çeken cesur tercihinizle,  gözlerinizi ve dudaklarınızı ön plana çıkarın ve beğenileri toplayın.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ