Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Tütün Koruması İçin Deri Tütün Keseleri

28 Aralık 2017

Tütün keseleri sayesinde artık tütünler daha uzun süre güvenli bir şekilde kalitesinden ödün vermeden saklanabiliyor. Tütün içmekte olan insanlar için önemli bir ürün olan bu kese tütünü kurumaktan kurtarıyor. Tütünü sürekli nemli tutuyor ve aynı zamanda dışarıdan gelebilecek her hangi bir etkiye karşı da tütünün bozulmasını engelliyor. Bu sayede aradan ne kadar süre geçerse geçsin tütün ilk günkü kalitesinde sizlere sunuluyor olur.

Tütün korumak amacıyla üretilen bu keseler farklı renk seçeneklerinde ve tasarım farklılıklarında çeşitli modellere sahiptir. Yakın bir arkadaşınıza da doğum günü hediyesi olarak satın alabileceğiniz bu tütün çantası onu çok mutlu edecektir. Gerek kullanışlı olması gerekse de uygun fiyatlarda kaliteli bir ürün olması nedeniyle hediyelik eşya olarak da tercih ediliyor.

Tütün Keselerinin Görevleri Nedir?

Tütün kolay bir şekilde bozulan bir maddedir. Çabuk bir şekilde kuruyan ya da fazladan güneş ışığına ve toza maruz kalan tütün bozulur. Bu durumda da sardığınız tütün size ilk zamanki o kaliteli tadı vermez. İşte burada tütünü korumak tütün çantasının görevidir.

Tütün çantası deri yapısı sayesinde tütünün kurumasını onu sürekli nemli tutarak engeller. Bunun yanı sıra dışarıdaki güneş ışığı ya da her hangi bir toz parçacığı da deri tabakanın içinden geçip tütüne ulaşamaz. Bu nedenle tütün asla bozulmaz ve uzun süre boyunca aynı kalitede varlığını sürdürür.

Tütün Keseleri Nasıl Üretilir?

Tütün keselerinin üretimi sırasında ilk olarak deri malzeme seçilir. Birinci sınıf seçilen deri malzeme kese boyutlarında kesilir. Ardından baskılı bir model yapılacaksa resim deri üzerine baskılanır. Aksi takdirde boyama işlemi deriye uygulanır.

Ardından tütün kesesi tasarımına göre deri parçaları birbirlerine dikilir. Son aşamada ise fermuar ya da düğme yapısı keseye eklenerek kese tamamen oluşturulur.

Tütün Kesesi Modelleri Geniş Midir?

Tütün kullanımı ve tütün keselerinin kullanımı da artış gösterdikçe bu sektördeki üretici firmalar da farklı kese modellerini üretiyor. Binlerce renk seçeneğinin yanı sıra farklı resimleri de deri üzerine baskılayarak bu üründe çeşitlilik sağlanıyor.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ