Web sitemize hoşgeldiniz.

Kaliteli Deriden Üretilen Tütün Keseleri Tütünleri Uzun Süre Korur

23 Aralık 2017

Kaliteli birinci sınıf deri malzemeden üretilen tütün keseleri sayesinde artık tütünleriniz alındığı ilk günkü kalitesini normalden daha uzun süre korur. Tütün maddesi yapısı gereği çabuk bozulan ve hemen kuruyan bir maddedir. Ancak bu özel yapım keseler sayesinde tütün sürekli nemli olarak kalıyor. Bu sayede de tütün kuruması gözlemlenmiyor. Böylece ilk aldığınız tütün kalitesi nasılsa aynı kalitede tütünü kullanmaya devam ediyorsunuz.

Elde taşınacak kadar küçük ebatlarda yapılan bu tütün çantalarını sevdiklerinize hediye olarak da verebilirsiniz. Tütün kullanan bir arkadaşınız için son derece kullanışlı bir hediye olacaktır. Bu sayede tütününü uzun süre kaliteli olarak saklayabilecek ve her zaman tütün içerken büyük keyif alacak.

Tütün Keseleri Nasıl Üretiliyor?

Tütün kese çeşitlerinin üretiminde genel itibariyle el işçiliği yöntemi kullanılıyor. Uğraşlı ve zahmetli olan bu üretim işlemi sonrasında kaliteli ürünler oluşturuluyor.

Öncelikle kese için deri malzeme seçiliyor. Ardından kesenin yüzey boyutlarına uygun şekilde deri malzeme kesiliyor. Kesildikten sonra deri yüzeyler birbirleri üzerine dikiliyor. Bu dikiş aşamasında kaliteli ve sık dikişler atılmasına özen gösteriliyor. Son aşamada ise tütün kesesinin ağız kısmı için fermuar ayrıntısı ekleniyor.

Tütün Keselerinin Görevleri Nelerdir?

Tütünler kururlar ve kurudukları için de ilk kalitesini sarıldığı zaman veremezler. Ancak tütün kesesi modelleri ise onların kurumasını engeller. Deri malzemeden üretilen bu keselerin iç kısmı tütünün sürekli nemli kalmasını sağlar. Ayrıca tütünde her hangi bir koku da yapmaz.

Tütün çantasının deri kalın dış kısmı sayesinde tütüne güneş ışınları ya da toz tanecikleri de etki yapamaz. Tütün bu sayede ilk günkü kalitesini sizin her sarışınızda korur.

Tütün Kesesi Hediye Olarak Verilebilir Mi?

Yakın bir arkadaşınız tütün kullanıyorsa ona hediye olarak tütün çantası alabilirsiniz. Bu sayede tütünlerinin kurumasını engellersiniz. Her tütün sarışında sizi hatırlar ve tütünlerini ilk gün aldığı kalitede sizin sayenizde muhafaza eder.

Kısacası tütün kese modelleri de bir arkadaşınıza alabileceğiniz mantıklı ve kullanışlı bir hediye seçeneklerinden birisidir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ