Web sitemize hoşgeldiniz.

Jurassic Land Forum İstanbul

10 Ağustos 2018

İstanbul Bayrampaşa’da yer alan ve Türkiye’nin en büyük dinozor temasına sahip oyun parkı olarak anılan Jurassic Land Forum saat 10.00’da açılmakta olup 22.00’da kapanır. Çocukların özel bir ilgi gösterdiği oyun alanında birçok farklı aktivite gerçekleştirme imkanı var.  Dört boyutlu sinema, kazma etkinliği, doğum günü etkinlikleri gibi eğlenceli dakikalar geçirebileceğiniz pek çok yer sizleri bekliyor olacak. Özel araçları ile gidecek olan kişiler  E- 5 otoyolu üzerinden Bayrampaşa – Otogar çıkışını kullanabilir.

Jurrassic Land Alanındaki Etkinlikler

Dinozor meraklılarına özel birbirinden farklı dinozor yumurtaları sergileniyor. Ayrıca hareketli maketler ile oyun park alanı oldukça canlı bir hale gelmiş durumda. Rehber eşliğinde gezerek detaylı bilgi sahibi olmanız mümkün. Land Forum İstanbul alanında yer alan etkinlikler ise şöyledir;

4 Boyutlu Sinema: Deniz altı yolculukları, hava yolu ile eğlenceli yolculuklar ve JuroCopter adı verilen bilim aracı ile dinozorların hayatını keşfetme yolcuğuna çıkmaya hazır olun. Türkiye’de bulunan en büyük dört boyutlu sinemada çocuklarınız hem eğlenecek hem de çeşitli bilgiler edinme fırsatı yakalayacak.

Doğum Günü Partileri: Kongre, konferans ve konser olmak üzere çeşitli organizasyonlar da Land Forum İstanbul alanında düzenlenmekte. Farklı bir konsept arayışı içerisinde olanlar çocuklarına harika bir doğum günü partisi düzenleyebilir.  Jura Parti Evi bu konuda en uygun alanlardan biri. Jura oyun alanı ve de atölyelerinde de doğum günü hazırlıkları yapılmaktadır.

Lazer Tag: Bilindiği üzere Lazer Tag, strateji oyunları arasında yer alıyor. Strateji uygulayıp karşı takımı yenebileceğiniz oyunlardan biri olan Lazer Tag oyununda patlayan dinozor yumurtaları sizlere eşlik edecek. Land Forum İstanbul oyun alanında geldiğinizde mutlaka bu etkinliğine katılın ve sıra dışı bir savaş oyununda kazanma şansı yakalayın.

Kazı Etkinliği: Çocuklar rehber eşliğinde kazı alanına giderek dinozor iskeletleri ve yumurtalarını buluyor. Kazı ekipmanlarından yararlanarak dinozor kemiklerine ve iskeletlerine katılım sağlayan çocuklar kaşif sertifikası almaya da hak kazanmaktadır. Hem bilgi edinebilir hem de kazı alanında muhteşem bir deneyim sahibi olabilirler.  Paleontolojik kazı ekipmanlarını da kullanma şansı elde edecekler.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ