Web sitemize hoşgeldiniz.

İngiliz Diyeti

27 Mayıs 2018

Günümüzde birçok kişi çabuk kilo vermenin yollarını aramaktadır. Çabuk kilo verirken sağlıklı bir diyet yapılmalı ve uzmanlar tarafından hazırlanan diyetler uygulanmalı ve uzman diyetisyenlerden yardım alınmalıdır. Günümüzde en çok rağbet gören diyetlerden biri olan İngiliz diyeti çabuk ve sağlıklı kilo vermenizi sağlayacaktır. Düzenli bir diyet ile 7 günde 20 kilo verilebilmektedir.

İngiliz Diyeti İle 7 Günde 20 Kilo Vermek

Yapacağınız İngiliz diyeti ile 7 günde 20 kilo verme fırsatınız vardır. Bunun için 2 gün sebze ve meyve 2 gün ise protein ile beslenmeniz gerekmektedir. Yağların kalori miktarı yüksek olduğundan dolayı karbonhidrat ve protein ile beslenmek sizin daha az kalori almanızı sağlayacaktır. Ayrıca protein vücudu tok tutacağından dolayı çabuk acıkmayacak ve daha az kalori alacaksınızdır. Ayrıca bu diyet 20 gün süreceğinden dolayı 20 gün boyunca belirlenen yasak gıdaları kesinlikle tüketmemeniz gerekmektedir. Bu diyet uygulanırken protein günlerinde 1 fincan sütlü kahve, 1 dilim ekmek, yarım çay kaşığı tereyağı ve bal kahvaltı menünüzü oluşturacaktır. Öğle yemeğinde 1 dilim kepek ekmeği ile beraber 100 gr haşlanmış tavuk ve 1 bardak tavuk veya et suyu menünüz olacaktır. Akşam menüsü ise 1 bardak yoğurt,  dilim kepek ekmeği,  gr haşlanmış et veya balıktan oluşacaktır. Sebze ve meyve günlerinde ise 2 elma, 2 portakal, salata, lahana ve pancardan oluşan menüler kullanmanız gerekir.

Kısa sürede kilo verebileceğiniz İngiliz diyeti sayesinde sağlıklı bir diyet yapmış olursunuz. Yasaklara kesinlikle uymalı ve havuç ile patatesten uzak durmalısınız. İçecek olarak su ve ayran tüketmeniz gereken bu diyet sayesinde sağlıklı bir şekilde çabuk olarak kilo verebilir ve 20 günlük diyeti tamamlayabilirsiniz. Ayrıca bu diyet 6 aydan önce tekrarlanmaz.

Etiketler:

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ