Web sitemize hoşgeldiniz.

Hindistan Cevizi Yağının Saça Faydaları

Hindistan cevizi yağının saça faydaları aracılığı parlak ve gür saç tipine sahip olabilirsiniz. Kusursuz güzelliği hedef alarak harikalar yaratan Hindistan ceviz yağı hacim ve canlılık kavramlarını ön plana çıkarmaktadır. Saçların parlak bir görünüme sahip olmasını destekleyen mucizevi Hindistan ceviz yağını diğer bitkisel yağlar ile harmanlayarak maske kullanımını ön plana çıkarabilirsiniz.

Hindistan Cevizi Yağı Faydaları:

  • Çatallaşmış saçların onarılmasını sağlayan Hindistan ceviz yağı aynı zamanda saçların yumuşamasını sağlamaktadır.
  • Doğal bir görünüm elde etmek isteyenler için biçilmiş bir kaftan olacak hindistan cevizi yağı saçlarda elde edilmek istenilen hacmin oluşmasını sağlamaktadır.
  • Saçların köklerini besleyerek uzamasını sağlayan Hindistan ceviz yağı, yılan yağı aracılığı ile karıştırılarak etkili bir bakım maskesi elde edilmektedir.
  • Saç köklerinin nefes almasını destekleyen Hindistan ceviz yağı aynı zamanda saç diplerinde oluşan mikrop problemini de çözüme kavuşturmaktadır.
  • Kepek sorununu da geri plana alan hindistan cevizi yağı saç derisini uyararak gereken nem miktarını sağlamaktadır.
  • Mat görünümü sonlandırarak canlı ve parlak saçların ortaya çıkmasını sağlayan Hindistan ceviz yağı aynı zamanda solmuş saç tellerinin de farklı bir forma girmesini desteklemektedir.
  • Saçların hızlı bir şekilde uzamasını sağlayarak güçlenmesini sağlayan hindistan cevizi yağı aynı zamanda saç tellerinin daha dayanıklı olmasını sağlamaktadır.

Hindistan Ceviz Yağı ile Hazırlanılan Maske Tarifi

  • 1 adet yumurta
  • 6 yemek kaşığı Hindistan ceviz yağı

Saçların yumuşamasını sağlayarak marjinal bir form almasını sağlayan bu maske yapımı için 1 adet yumurtan sarısı ile 6 yemek kaşığı Hindistan ceviz yağı karıştırılır. Bu uygulama ardından hazırlanılan karışım saç diplerine masaj aracılığı ile sürülerek 30 dakika bekletilir. Haftada bir kez uygulamaya alacağınız maskeyi ılık su aracılığı ile temizleyerek bakım işleminizi sonlandırabilirsiniz. Maskenin içerisinde yer alan yumurta sarısı, saçta onarım sürecinin başlamasını sağlar. Hindistan ceviz yağının sahip olduğu mineral ve vitaminler ise saç tellerinin canlı ve parlak görünmesini desteklemektedir. Hindistan cevizi yağının saça faydaları aracılığı ile sizlerde kısa zaman zarfında sağlıklı görünen saçlara sahip olabilirsiniz

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ