Web sitemize hoşgeldiniz.

Herkese Özel Alternatif Hediyelik Eşyalar

Teknolojinin bize sunduğu imkânlardan birisi de güvenli ve kolay alışveriş. Farklı mağazaları dolaşmanıza gerek kalmadan bütün alışveriş imkânları klavyenizin ucunda. Hediyelik Eşya alırken, kolay bulmanızın yanında, nasıl bir hediyelik alacağınıza karar veremediyseniz bu konuda da size yardımcı oluyor sanal âlem. Bilgisayarınızın başında veya android telefonunuzla hediyelik eşya satın al dediğinizde tüm Türkiye’de online satış yapan alışveriş sitelerine ulaşabiliyorsunuz. Ya da daha spesifik olarak tütünlü mamuller için bir nevi filtre olan bong almak istiyorsunuz ancak nerede bulabileceğinizi bilmiyorsunuz. Sanal alemde, bong satın al dediğinizde aklınıza gelmeyecek kadar çeşitli ürünler bulmanız çok kolay.

Küçük de olsa sevdiklerinize bir hediye alın

İlla ki hediye denildiğinde, çok büyük ve paha biçilmez hediyeler gelmesin aklınıza, çok ucuz hediyelik bazen çok anlamlı olabilir. Sevgiliye hediyelik eşya alırken çok sık yaşarız bu durumu, hep pahalı olsun isteriz, ancak onlar bizim pahalı bir hediye almamızı değil, ne kadar düşünceli olduğumuzu görmek isterler. Çocuklarımız da bizden zaman zaman hediye beklerler, onlara değer verildiğini görmek isterler. İçinde kardan adam bulunan bir kar küresi, çocuğunuz için güzel bir hediye aynı zaman bir oyuncak olabilir. Aslında anneler her gün hatırlanmaya layık varlıklardır, anneler günü hediyesi almak için anneler gününü beklemek zorunda değilsiniz, hediye olarak alacağınız bir gaz lambası, annenizi duygulandıracak eski memleket hatıralarını canlandıracak bir hediye olacaktır kuşkusuz.

Tütsü kokuları; bazı anneler evlere bereket gelsin, huzur gelsin diye evlerde tütsü yakarlardı veya eş, dost ve akrabanın bir araya geldiği kısır ve altın günlerinde hoş koku vermesi için yakılırdı tütsüler. Eski tarihlerden beri modası geçmeyen tütsüler hediye olarak neden düşünülmesin.

Genç Ruhlu Yaşlılar İçin Tatlı Hediyeler

Dedeler torunlarını evlatlarından daha çok severler, torunlar da öyle. Tabii ki dedeler de hediye beklerler. her ne kadar yaşlanmış olsalar da ruhları hala gençtir onların. Sigara tabakası dedeniz için alabileceğiniz çok uygun bir hediyedir. Ya da bir tütün kesesi. Siz cüzdan hediye etmek istiyordunuz ancak dedenizin cüzdanı var, bunu sorun etmeyin onun yerine dedenize bir Tütün Çantası hediye edin. Dedem için yetmez diyorsanız bir de yanına sigara sarma makinesi alın. Büyükannenizin sizin üzerinde çok büyük hakkı vardır. Kimi zaman annenizden çok arkanızdan ağlamıştır. Küçük bir ahşap hediyelik alarak onu güldürmek istemez misiniz?

İçki matarası; yaşlılarımızda vitrin süslemesi âdeti çok yaygındır. Kullanılmasa bile metal mataralar vitrinde çok güzel bir görüntü vermektedir. Kanyak matarası da dedelerimize veya büyükannelerimize küçük bir hediye olarak mutluluk verecektir.

Patronların Çalışanlarına Alabileceği Özel Hediyeler

Patronlar, çalışanları yönlendiren bir yönetici olmanın yanında kimi zaman onlar için bir anne veya bir babadırlar, çalışanlarının sıkıntılı zamanlarında  onlara yardım elini uzatan bir dost gibi olabilmelidirler. Patronları tarafından çalışanlara verilecek ufak bir hediye işyerindeki motivasyonu artıracak ve daha huzurlu bir çalışma ortamı sağlayacaktır.

  • Kokulu mumlar; işyeri çalışanlarına çam sakızı çoban armağanı nev’inden alacağınız kokulu mum çeşitleri, onlar için güzel kokulu olmasının yanında güzel anlamlı da bir hediye olacaktır. Yanına alacağınız bir buhurdanlık ekstra bir güzellik olacaktır.
  • Kar Küreleri; özellikle yılbaşında işyerleri çalışanları işverenden küçük de olsa bir hediye beklerler. Yılbaşı için kar küreleri vazgeçilmez bir hediye.
  • Kupa bardak çeşitleri; işyerlerinde doğum günlerini kutlamak adettendir. Bu günler için doğum günü pastasının yanında kalıcı bir hediye olarak kupa bardak güzel bir hediye olacaktır.
  • Sigara aksesuarları; daha çok hediyelik eşya erkek ürünleri arasında sayılabilecek sigara aksesuarları, kadınlar için de alınabilecek güzel hediyelerden birisi. İşyerinde başarılı bir işe imza atan personel için pipo bir hediye olarak düşünülebilir. Bunun için çok sayıda pipo aksesuarları bulunmaktadır. yorucu iş hayatının stresinden bunalan çok insan sigara kullanmaktadır bununla birlikte puro kullanan da bir o kadar yaygındır. Puro çakmağı, işyerlerinde alınabilecek değerli hediyeler arasında.
  • Zippo çakmak; özel tasarımı ve göz alıcı dekorasyonu ile zippo çakmak, son zamanların en yaygın aksesuarlarından birisi, patronların çalışanlarına alabileceği bir ürün olduğu kadar, çalışanlar tarafından da patronlarına alınabilecek güzel bir hediyelik aksesuar.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ