Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyenin Seni Beni Olur?

Hediye vermek bir sanattır kimisine göre. Binlerce seçeneğin arasından seçilir ve verilmek üzere özenle paketlenir. Ama hediye alırken neyi alacağımızı kestirmek güç olduğu için zorlu bir sürece gireriz.  Bu yazıda sizlere hediyelik eşya alırken nelere dikkat edilmesi gerektiği yönünde birkaç yol gösterilecektir.

Bu yollardan birisi hediye alacağınız bireyin neleri sevdiğini öğrenmek. Şayet neleri sevdiğini öğrendiğinizde aklına birçok Hediyelik Eşya fikri gelecektir. Mesela içki kullanmayı seven birisi hep içki matarası hayali kurmuş olabilir. O kişiye online alışveriş sitelerinden kanyak matarası hediyelik eşya satın al yazarak rahatlıkla bulabilirsiniz. Evet kanyak matarası da içki matarası gibi içkinin korunmasını sağlayan bir tür matara.  Veya arkadaşınız aşırı derece puro hayranı. Puro kullanmaya bayılan bir karakter ve bunu size çok belli ediyor. Ona içerisinde puro çakmağı, puro makası bulunan yani puro aksesuarlarından oluşan bir puro kutusu hediye edebilirsiniz. Benim arkadaşıma pipo daha çok hitap ediyor. Puro ağır abilerin işi benim arkadaşım klasiktir diyorsanız buyurun o zaman pipo aksesuarlarına. Pipo aksesuarları çok renkli ve çeşitlidir tabii online alışveriş sitelerinde. Online alışveriş siteleri son zamanların en revaçta olan sistemleridir. Burada her türlü ürünü bulmak üç bilemediniz 5 dakikanızı almaktadır.  Gelgelelim pipo aksesuarlarına.

Pipo çakmağı pipo kullanana birisi için çok önem arz eder. Veya pipo temizleme çubuğu. Bu çubuk pipoların temizlenmesinde çok yardımcı bir üründür. Onun sayesinde pipoların içerindeki kül veya tütün artıklarından eser kalmaz. Sevgilime hediye almak istiyorum ve sevgilim tütün sarıp kullanmayı çok sever ama aklıma bir fikir gelmiyor diyorsanız sevgiliye hediyelik eşya bölümünden sigara sarma makinesi aratabilirsiniz. Bu ürünler çok kullanışlıdır ve 5 dakikada bir paket tütün sarabilme özellikleri vardır. Sevgilinizin elleri artık hiç yorulmayacak ve size daha fazla vakit ayıracak. Ayrıca eğer sevgiliniz yanında tütün taşıyor ise ona bir tütün çantası hediye edebilirsiniz. Bu hediyelik eşya erkek için de uygun olabilir kadın içinde. Tütün kesesi içerisinde birçok bölme mevcuttur. Bu bölmeler son derece geniş ve kullanışlı bölmelerdir. Bu bölmelere istediğiniz herhangi bir şeyi koyabilirsiniz. Sevgiliniz içi dopdolu bir Tütün Çantası hediye edebilirsiniz. Tütün çantasının içinde küçük şirin veya ağır havalı bir Zippo çakmak, ayrıca tütün filtresi ve sarma kâğıdı olabilir. Bunlar sizin için yeterli değil ise sevgilinize veya arkadaşınıza ucuz hediyelik eşya olarak sigara tabakası hediye edebilirsiniz. Bu sigara tabakları sigaraları veya tütün sigaralarını her türlü faktörden korumaya yöneliktir. Ezilmez, kırılmaz ve ıslanmaz olan bu sigara tabaları son derece kullanışlı ve görüntü bakımından etkileyici bir havası vardır.

Ben arkadaşım sigara değil de nargile gibi ürünleri kullanmaya bayılır. Yanında olsa nargile içebilir tarzında bir arkadaşınız var ise ona alabileceğiniz muhteşem ürün bong. Bong son zamanların en zirvede olan ismi. Belki bu ismi duyamadınız ve ne olduğunu kestiremiyorsunuz. Size basitçe açıklayalım. Bong nargilenin en küçüklü boyutlu halidir. Küçük bir bibloya benzer. Online alışveriş sitelerinden bong satın al yazarak rahatlıkla bulabilirsiniz.

Daha Naif Hediyelik Eşyalar Yok Mu?

Ben anneme anneler günü hediyesi veya doğum günü hediyesi almak istiyorum. Ne alabilirim. Senelerdir bir şeyler aldım ama fikirlerim tükendi diyorsanız annenize bir buhurdanlık alabilirsiniz. Sadece buhurdanlık çok sade gelebilir size buhurdanlığın yanına annenizin sevdiği aromalarda kokulu mum çeşitleri ekleyebilirsiniz. Bu kokulu mumlar son derece tatlı ve rahatlatıcı bir koku yayar. Veya annenize ahşaptan yapılma bir çerçeve, saat veya tepsi hediye edebilirsiniz. Ahşap hediyelik son zamanların en iyi ürünleri arasında. Veya annenize bir bardak çay götürürken yeni aldığınız kupa bardak çeşitleri bir tanesinin içerisine çay koyabilirsiniz. Bunlar pek anneme hitap etmiyor o daha çok yoga veya enerjilerle ilgileniyor diyorsanız annenize tütsü kokuları alabilirsiniz. Annem küçük, minik şeylere ve müziklere bayılır diyorsanız aynı zamanda bir müzik kutusu olan minik bir kar küresi hediye edebilirsiniz. Tüm bu hediyelik eşyaları online alışveriş sitelerinden alırsanız ucuz hediyelik eşyalar almış olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ