Web sitemize hoşgeldiniz.

Hediyelik Eşya Seçmek İçin Doğru Adrestesiniz

Hediye almak her zaman zordur. Eğer bir de kararsız insansanız işiniz daha da zor. Hediye alacağınız arkadaşınızın karakterini de tam olarak bilmiyorsanız işiniz daha da zorlaşıyor. Sevgiliye hediyelik eşya alacağımız zaman ise en zor anlarımızdan biridir. Ayrıca ucuz hediyelik almakta tereddüt yaşarız, alacağımız hediyenin pahalı olmasının daha anlamlı olacağını düşünürüz. Tüm bu yanılgılarınızı bir kenara bırakın. Hediyelik Eşya alırken kendinizi bu kadar zorlamanıza gerek yok. Size çok alternatif hediye fikirleri sunuyoruz. Sevdiklerinize alacağınız hediyelik, artık uykularınızı kaçırmasın. Birbirinden farklı türleriyle hizmetinize sunduğumuz ürünlerden size uyan hediyeyi belirleyin, güzel ve anlamı bir hediyelik eşya satın alın.

Hoşunuza Gidebilecek Özel Hediyelik Ürünler

Zevkler ve renkler tartışılmaz şüphesiz ama bir de genel kabul görmüş herkesin tercih ettiği özel şeyler vardır. Bazı hediyeler belli bir kesime hitap ederken bu tür genel kabul görmüş hediyeler birbirinden farklı çeşitleriyle birden fazla kesime hitap edebilir. Bir takım hediyeler sadece kadınlar içindir bazıları ise sadece erkekler veya sadece çocuklar için ancak bazı hediyeler herkese uygun tasarlanabilir.

Ahşap hediyelik: temeli ahşap işlemeciliği olan bu ürün, hediye alanında inanılmaz bir çeşitliliğe sahiptir. Başka malzemelerle yapılan aklınıza gelen her türlü hediyelik malzeme, ahşap işlemeciliği sanatıyla belki çok daha göz alıcı bir şekilde yapılabilir. Örneğin ağaç bir mumluk ya da ağaç bir kahve seti hem ekonomik hem de çok görkemli bir hediye olabilir.

Gaz Lambası: belki şu ana kadar bir hediye olarak hiç aklınıza gelmemiştir. Ancak siteler üzerinde basit bir araştırma yaptığınızda, gaz lambasından nasıl da göz alıcı hediyeler tasarlandığını göreceksiniz. Özel süslerle bezenmiş gerçek bir gaz lambası, hediye olarak bir seçenek olabileceği gibi, gaz lambası görünümlü led ışıklı bir süs eşyası da hoşunuza gidecek hediyeler arasında değerlendirilebilir.

Mum Çeşitleri: deniz kabukları ile bezenmiş mumlardan, jel mumlara, ağaç mumluk içerisine konulan mumlara kadar birçok çeşidi bulunan mumlar, nişan etkinliklerinden çeşitli özel günlere kadar her alanda farklı tasarımları bulunan kokulu mumlar, tercihleriniz arasında yer almasını tavsiye ettiğimiz hediyelik eşyalardan.

Kar küreleri; ışıklı modellerinden müzikli modellerine kadar birçok çeşidi bulunan kar küreleri, birçok alanda hediye olarak kullanılabilir. Küre şeklinde tasarlanmış modellerinin yanında, kalp ve daire şeklinde içerisine sevdiğiniz fotoğrafları koydurabileceğiniz kar küresi modellerini de bulmak mümkün.

Kupa bardak çeşitleri: üç boyutlu bardak çeşitlerinden set halinde pelüş ayıcıklı kupa bardak modelleri kadar birçok çeşidini bulabilirsiniz. Ayrıca sevdiklerinizle birlikte çektirdiğiniz bir fotoğrafı kupa bardak üzerine işletebilirsiniz. Mesela anneler günü hediyesi olarak bebekken annenizle çekilmiş bir fotoğrafınızı bir kupa bardağın üzerine işletip annenize hediye edebilirsiniz.

 

Hediye Seçiminde Zorlananlar İçin Alternatifler

Herkesin aldığı alışılmış hediyeleri beğenmiyor musunuz? Benim aldığım hediye bana özel olsun mu diyorsunuz? Size bu konuda da farklı alternatifler sunuyoruz. Hediyelik eşya erkek ürünleri bulmakta zorlanıyor musunuz? Bütün bunlara çözüm bulabileceğiniz doğru adrestesiniz. Tütün Çantası sizin için herkese alabileceğiniz güzel bir hediye olabilir. Buhurdanlık herkesin hediye olarak aldığında hayır diyemeyeceği çok özel bir sürpriz olabilir. Ayrıca herkese hitap etmese bile birçok arkadaşınıza hediye olarak alabileceğiniz sıra dışı ürünlerimiz mevcut.

  • Pipo aksesuarları; tütün öğütücüden, pipo kaşığına, pipo sehpasından, pipo çakmağı ürünlerine kadar bir çok çeşidi bulunan pipo, hediye olarak düşünülebilecek oldukça çeşitleri olan bir aksesuar.
  • Puro; puro kesme makasından puro küllük ve aksesuarlarına kadar çeşitleri bulunmaktadır. Ayrıca puro çakmağı purosu olanların ayrılmaz bir parçasıdır.
  • Sigara aksesuarları; sigara ve tütün ürünleri kullanımının sağlımız için zararları bilimsel olarak ispatlanmış durumda. Ancak bu aksesuarları sadece sigara tüketenlerin kullanacağı anlamına gelmemektedir. Sigara kullanmasanız dahi yanınızda güzel bir aksesuar olarak sigara tabakası taşıyabilirsiniz, Ya da bir sigara sarma makinesi. Şık bir zippo çakmak birçok kişinin tercih edeceği bir hediyedir. Sigara içen ama daha az zarar görsün istediğiniz arkadaşlarınıza bong satın al seçeneklerinden bir bong satın alabilir, onu gerçekten sevdiğinizi ifade edebilirsiniz.
  • İçki matarası; alkol tüketimi için kullanılan mataraların dışında hediyelik olarak tasarlanmış birçok matara çeşidi bulmanız mümkün. Set halinde de satılan bu mataralardan kanyak matarası olarak tasarlanmış modellerini de bulabilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ