Web sitemize hoşgeldiniz.

Hassas Ciltler İçin Şems Aslan’a Kulak Verin

Hassas bir cilde sahip olan kadınlar, bunun birçok zorluğunu yaşamaktadırlar. Bu tip ciltler genellikle her şeyden çabuk etkilenmektedir. Ancak bunun bir tedavi yöntemi vardır. Cildi hassas olan kişiler için özel sırlar veren Şems Aslan, uygulamış olduğu tedaviler ile çok büyük dikkat çekiyor. Şems Aslan Hassas Cilt Bakımı konusunda işe yarayan önerileri sunmakta.

Hassas Cilt Bakımı Nasıl Yapılmalıdır?

Hassas ciltlerin bakımı son derece özel olarak tabir edilen yöntemler ile yapılmalıdır. Buna göre Şems Aslan tarafından dile getirilen bakım ilkelerine göz atmakta fayda var;

  • Doğal bir cilde sahip olabilmek için bazı malzemelerden kür elde etmek gerekiyor.
  • Buna göre 2 tane ceviz içi, bir çay kaşığı dolusu limon suyu ve yine aynı ölçülerde gliserini hazırlamak lazım.
  • Cevizlerin iç kısmını kavurarak işe başlamak lazım. Bunun sonrasında ise toz haline gelinceye kadar cevizlerin dövülmesi gerekiyor.
  • Limon ile gliserinin karıştırılmasından sonra cilde masaj yaparak bu karışımı sürmek lazım.
  • Doğal bir görünüm ve cilt için bu maskeyi ilk kez uygulayan kişiler, haftada 3 kere karışımı sürmelidirler.
  • Ancak daha sonra bunun sıklığını haftada 1’e indirmek lazım.
  • Son olarak da ayda bir maskenin yapılması, çok etkili bir sonuç almanızı sağlayacaktır.

Mevcut maske ile birçok avantajdan faydalanmak mümkün. Bunların başında ise siyah nokta ve sivilce oluşumunun engellenmesi gelmekte. Bunun yanı sıra mevcut maske sayesinde yüz kısmında ortaya çıkan lekelerin geçmesi çok uzun zaman almıyor. Cildiniz çok yumuşak bir hale gelerek, açık bir renge kavuşacaktır. Şems Aslan Hassas Cilt Bakımı bu şekilde etkili bir sonuç veriyor.

Cilt Bakımında Dikkatli Olmak Gerekiyor

Cilt bakımı konusu son derece önemlidir. Çünkü her insanın cilt yapısı oldukça farklılık göstermektedir. Bundan dolayı cilde göre bir seçim yaparak, çok daha iyi bir sonuç almak mümkündür. Hassas cilt için gerekli olan beslenmeye de önem vermek lazım. İyi bir beslenme, cilde de başarılı bir biçimde yansıyacaktır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ