Web sitemize hoşgeldiniz.

Hangover Cafe Bar Eskişehir

7 Ağustos 2018

Eskişehir, ülkemizin en gelişmiş şehirlerinden bir tanesidir. Bu duruma paralel olarak şehirde pek çok cafe bar olduğu bilinmektedir. Hangover Cafe Bar Eskişehir’deki en popüler mekanlardan bir tanesidir. Bunun pek çok nedeni bulunmaktadır. Şimdi öncelikle Hangover Bar’ın yerini tarif edelim ardından bu popülerliğin altında yatan nedenlere göz atalım.

Hangover Cafe Bar Nerede?

Hangover, Eskişehir’in merkezinde yer alan Tepebaşı ilçesinde yer almaktadır. Barlar Sokağı ya da Vural Sokak olarak da bilinen, şehrin en aktif bölgelerinden birinde bulunmaktadır. Şehrin merkezinde yer aldığı için yürüyerek ya da tramvayla çok kolay bir şekilde ulaşılabilmektedir.

Hangover Cafe Bar’ın Sağladığı Hizmetler Nelerdir?

Genel olarak alkollü bir mekan olarak bilinse de Hangover’da yemek ve kahvaltı servisleri de yer almaktadır. Özellikle serpme kahvaltısının ünlü olduğu bilinen mekanda, sıcak içecek servisi de bulunmaktadır. Fiyatlarının oldukça uygun olması, yiyecek ve içeceklerinin fiyatlarına göre oldukça lezzetli olması, Hangover Cafe Bar’ın popüler olmasını sağlayan en önemli durumlar olarak bilinmektedir. Kısacası mekanın sağladığı hizmetlerden şöyle bahsedebiliriz:

  • Kahvaltı
  • Alkollü ve alkolsüz soğuk içecekler
  • Sıcak servis (kahve, çay vb.)
  • Dış Mekan
  • Wifi
  • Özel Otopark

Mekanın dış yani bahçe kısmının bulunması sigara içen müşteriler için oldukça avantajlı bulunmaktadır. Ayrıca akıllı telefonlara indirilen bazı uygulamalar sayesinde Hangover’a puan verme haricinde indirimlerden yararlanabilir hatta mekanda otururken istediğiniz şarkıların çalmasını da sağlayabilirsiniz.

Barlar Sokağı’nın girişinde bulunmasından dolayı her zaman kalabalık olan Hangover’da yer bulmanız özellikle hafta sonları oldukça zor olabilir. Bu durumda Hangover’a ait iletişim numaralarını kullanarak önceden rezervasyon da yaptırabilirsiniz. Cafeye ait internet sitesinin yanı sıra sosyal medya hesapları da bulunmaktadır. Ayrıca sosyal medya hesaplarında bazı zamanlarda gerçekleşen kampanyalara da yer verildiği için, takip ederek siz de bu kampanya ve indirim fırsatlarından yararlanabilirsiniz.

Hafta sonlarınızı zengin bir serpme kahvaltı ile süslendirmek, arkadaşlarınızla güzel bir yemek yemek ya da farklı alkollü & alkolsüz içeceklerin tadına bakmak ve bunları yaparken çok uygun fiyatlar ödemek için Eskişehir Barlar Sokağı’nın hemen girişinde yer alan Hangover Cafe Bar Eskişehir’i gönül rahatlığı ile tercih edebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ