Web sitemize hoşgeldiniz.

Eskişehir Barlar Sokağı Türkü Bar

1 Ağustos 2018

Rotasını öğrencilerin en çok buluduğu ve Türkiye’nin canlı şehirlerinden bir tanesi olarak bilinen Eskişehir’e doğru çevirmek isteyen herkesin en öncelikli olarak uğrayacağı mekanlardan bir tanesi de Eskişehir Barlar Sokağı olmaktadır. Barlar sokağında kendi zevkinize uygun herhangi bir mekan bulmanız oldukça rahattır. Eğer bugün için bir miktar efkarlıysanız ve bu stresinizi atmak istiyorsanız, meyhaneye uğrayabilir veya arkadaşlarınızla birlikte yaptığınız gezileri değerlendirip bunun üzerine sohbet etmek istiyorsanız Pub’lara uğrayabilir veya hoş bir fasıl keyfi yaşamak istiyorsanız da Eskişehir Barlar Sokağı türkü bar mekanlarına gidebilirsiniz.

Eskişehir Barlar Sokağı türkü bar mekanlarında ne tür hizmetler bulunuyor ?

Herhangi bir Türkü bardan beklenen her neyse, Eskişehir Barlar sokağındaki tüm türkü barlardan da beklenebilecekler yine aynı tarzdır. Sınırsız çeşitlilikteki mezeleri ile birlikte aynı zamanda fasıl keyfini de dibine kadar yaşamanızı sağlayacak sanatçılarla sizleri buluşturan bu türkü barlar, eğlenceli zamanlar geçirebileceğiniz yerlerdir. Ayrıca isteyen herkes için hemen hemen tüm rakı çeşitleri başta olmak üzere alkollü içecekler de şık bir şekilde sunulmaktadır.  Türkü barlara yalnızca gece değil, aynı zamanda isterseniz kahvaltı için de gidebilirsiniz.

Eskişehir barlar sokağında bulunan picolo Türkü Bar

Eskişehir’e yolu düşen herkesin mutlaka uğradığı mekanlardan bir tanesi olarak bilinen Picolo türkü bar, hoş sahne aydınlatması ile birlikte sizlere eşsiz bir türkü keyfi sunmayı vaad ediyor. Ayrıca canlı müzikler birlikte kendinizi eşsiz bir huzurun kollarına picolo türkü bar ile bırakabilirsiniz.

Eskişehir barlar sokağında meşk türkü bar ile fasıl keyfi yaşayın

En hoş notalarla yazılmış olan türküleri, sizler için deneyimli sanatçılarına okutan Meşk türkü bar, barlar sokağında bulunan en keyifli mekanlardan bir tanesi olarak biliniyor. Birbirinden farklı rakı çeşitleri ile birlikte, fasıl keyfini sonuna kadar bu mekanda yaşayabilirsiniz. Eskişehir Barlar Sokağı türkü bar mekanları içerisinde bulunan bu yer sabah aydınlanıncaya kadar hizmet vermeye devam etmektedir. Ayrıca fiyatlandırma olarak da uygun bir ücrete sahiptir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ