Web sitemize hoşgeldiniz.

Erkek Yelek Örgü Modelleri Anlatımlı, Erkek Bebek Örgü Yelek Modelleri

10 Kasım 2018

Erkek yelek örnekleri anlatımlı olarak uygulamaya alındığı zaman mağazalarda satılan ve hatta daha kalitelisini bulamayacağınızı el emeği ürünler ortaya çıkarabilirsiniz. Yün ve şiş seçimi konusunda da özenli seçim yapılırsa kişilerin elde edecekleri model donanımı direkt olarak artış gösterecektir.

Yelek Örgü Modeli Nasıl Oluşturulur?

Erkek yelek örgü modelleri anlatımlı olarak şu noktalar çerçevesinde şekillendirilmektedir;

  • 35 adet ilmek atarak yeleğin ön parçasının birini oluşturmaya başlayabilirsiniz.
  • 10 diş haraşo örerek süreci tamamlayabilirsiniz. Haraşoyu düzden örmek çok daha büyük kolaylık ve şıklık sağlayacaktır.
  • 10 dişin tamamlanmasından sonra 11 ilmek düz örmelisiniz. Daha sonra 1 adet ters örülmeli ve akabinde 15 adet haraşo örülmelidir.
  • Akabinde yeniden bir adet ters ve kalan ilmekler haraşo olarak örülmelidir.
  • Diğer sırada 7 adet haraşo örülmelidir. Karşınıza çıkacak olan düz ilmekte Selanik batış yapmalısınız.
  • 15 sıranın bu işlem akabinde ters bir şekilde örülmesi gerekir. Aynı şekilde bir adet daha Selanik batışı yapılmalıdır.
  • Kalan ilmekler de haraşo olarak örülmeye devam edilmelidir.
  • Ortaya çıkan modeli aynı şekilde devam ettirerek yeleğin ön patını hazırlayabilirsiniz.

Erkek yelek örgü modelleri anlatımlı aşamalar bu detaylı yöntemler ile devam ettirildiği zaman kişilerin elde edecekleri verimliliğin direkt olarak ön plana çıkacağı da belirtilmelidir. Yelek modellerinin her biri hem şık hem de rahat olacaktır. Evde ve dışarıda bu modelleri rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta el işi konusunda maharetli olan kişiler bu el yapımı ürünleri satışa da çıkarabilir.

Modelin Düğme, Şiş ve Süslemeleri Nasıl Seçilmelidir?

Erkek yelek örgü modelleri anlatımlı konu başlığında kişiler çok fazla süsleme tercih etmese de küçük dokunuşlar ile yelekler daha şık bir hale getirilebilir. Bu noktada özellikle ahşap düğme kullanımına şans vermelisiniz. Erkeklerin tarzını daha modern yağacak bu ahşap düğmeler tuhafiyelerde oldukça uygun fiyatlardan satışa sunulur.

Açıklamalı örgü modelleri ve yapılışları konu başlığı altında kaliteli ipleri seçmelisiniz. Özellikle tiftiklenmeyecek ve kaşıntı yağmayacak ip türlerini tercih etmelisiniz. Modellerin her birini aynı şekilde küçük ölçülerde uygulayarak bebeklere uygun hale de getirebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ