Web sitemize hoşgeldiniz.

En İyi Numara Sorgulama Programı veya Uygulaması Hangisidir?

27 Ağustos 2018

Eskiden bizi arayan bilinmeyen numaraları öğrenmek için 118 benzeri numaraları arardık. Fakat artık bu işlem için telefon uygulamalarını ve interneti kullanabiliyoruz. Telefonda kullanabileceğiniz en iyi numara sorgulama programı hangisidir? Sizin için derlediğimiz numara sorgulama uygulamalarına göz atınız.

 

CIA:

En popüler uygulamalardan biridir. IOS ve Android desteği bulunmaktadır. Uygulamayı yükleyen herkesin rehberini yedekler. Sizin aradığınız numaranın veri tabanlarında olup olmadığını kontrol ederler. Eğer varsa uygulamada kayıtlı olduğu şekilde gösterirler. Örneğin; birinin telefonunda Avukat diye kayıtlı olabilirken bir başkasının telefonunda A Hanım diye kayıtlı olabilir.

 

Kim Arıyor?

Arayanın numarasını veri tabanında arıyor ve uygun sonucu size çıkarıyor. Bilgisayara, telefon, Turkcell ve Vodafone için hizmet sağlamaktadır. Bu işlem dışında bilinmeyen numaraları engelleyebiliyorsunuz.

 

Arayan Kim?

Rehberinize erişim sağlamadan istediğiniz numaralara ulaşmanızı sağlamaktadır. Tanımadığınız numaralar ile gizli numaraları engelleyebilirsiniz. Bilinmeyen numaraları sorgulama için kullanılabilecek en güvenli uygulamalardan biridir.

 

Truecaller:

Kullanıcılar arasından numaraları tanımlayabilirsiniz. Ayrıca istediğiniz numarayı engelleyebilirsiniz. Sadece istediğiniz kişilerle iletişime geçmeyi sağlayabilirsiniz.

 

Whoscall:

Whoscall veri tabanında 700 milyondan fazla numara bulunduran bir uygulamadır. Bilinmeyen numarayı sorgulayabilir ya da engelleyebilirsiniz.

 

Mage Phonebook:

Mage Phonebook ile bilinmeyen bir numara aradığı zaman o numaraya ait kayıtlı ismi göstermekle kalmıyor. Eğer kişinin profilini tıklarsanız kişiye ait mail adresi, Facebook ve Twitter benzeri profilleri de göstermektedir.

 

Get Contact:

Bu uygulama da rehber paylaşımıyla sağlanan uygulamalardan biridir. Aradığınız kişinin diğer kullanıcılarda nasıl kayıtlı olduğunu görebilirsiniz. Ya da kendinizin diğer kişilerde nasıl kayıtlı olduğunuzu görebilirsiniz. İsterseniz rehberinizin paylaşımını kapatabilirsiniz ya da kendi numaranızı listeden kaldırabilirsiniz.

 

GPT:

Diğer uygulamalar gibi rehber paylaşımlı bir uygulamadır. Kendi rehberinizi kapatabilir ve kendi numaranızı kaldırabilirsiniz.

 

UpCall:

Bir Turkcell uygulamasıdır. Bilinmeyen numaraları arayabilirsiniz. Diğer kullanıcılara özel konu veya resim ekleyebilirsiniz. Böylece diğer kullanıcı sizi aradığında ya da siz onu aradığınızda notunuzu veya koyduğunuz resmi görebilir ya da görebilirsiniz. Ayrıca grup araması da yapabilirsiniz.

 

En iyi numara sorgulama programı listesi böyledir. İnternet üzerinden sorgulama yapabileceğiniz siteler de bulunmaktadır. Ayrıca özel telefon hatlarını da arayarak sorgulama yapabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ