Web sitemize hoşgeldiniz.

Doğru Hediye Vermek Veya Vermemek

Hediye verildiği zaman alan kişinin tepkisini izleri. Bu çok doğal bir eylemdir. Bunun nedeni acaba beğendimi düşüncesini doğrulamaktır. Verdiğimiz insanlar her zaman gülümser, şaşırır ve çok beğendiğini söyler bu nedenle hediyenin doğru hediye olup olmadığını anlamayız. Bu yazıda sizlere doğru hediye nedir, kimlere verilir ve nerelerde bulunur sorularına girip cevaplarımızı sizler ile paylaşacağız.

Doğru Hediye Nedir ve Kimlere Verilir?

Hediyelik satın alırken satın alacağınız hediyeyi vereceğiniz kişi çok önemlidir. Nelerden hoşlandığı, nelerden hoşlanmadığını bilmek veya öğrenmek gerekir. Pembeden nefret eden birisine gidip te pembe bir kupa bardak alırsanız işler pek yolunda gitmeyebilir. Ancak bir sürü kupa bardak çeşitleri olduğu için doğru rengi bulmak oldukça kolaydır. Online alışveriş sitelerinde istediğinizden daha fazla kupa bardak çeşitlerini bulabilirsiniz. Ancak benimki biraz klasik ve kupalarla arası iyi değil diyorsanız ona bir gaz lambası hediye edebilirsiniz. Birçok çeşidi bulunan gaz lambaları arkadaşınızın odasına klasik ve nostaljik bir hava katacaktır. Benim alacağım kişi nargile ve benzeri şeyleri çok seviyor, imkânı olsa nargileyi elinde taşır cinsten bir karakter ise ona hediye verebileceğiniz tek şey bong.  Bong son zamanların en revaçta olan ürünüdür. Boyutu 1 pet şişe kadar küçülebilir olan bu küçük nargileyi internetten bong satın al yazarak kolaylıkla bulabilirsiniz.

Hediye vereceğim kişi bunları olsa kullanır ama o daha klas bir insandır. Pipo veya puro gibi ürünlerden hoşlanır diyorsanız size birkaç tüyomuz var. Pipo kullanan insanın birçok ürüne ihtiyacı bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlar genellikle pipo aksesuarları adı altında toplanmaktadır. Pipo çakmağı en önemlilerinden birisidir çünkü piponun o farklı yapısı nedeniyle Zippo çakmak gibi şeyler onu yakmakta zorlanabilir. Ayrıca temizlenmesi güç olduğu için pipo temizleme çubuğu da bu gereksinimler altında yatabilir. Veya pipo kullanan birisine ahşap hediyelik edebilirsiniz. Çünkü pipo denizcileri ve denizi çağrıştırır bu nedenle eskiden beri denizde hep ahşaptan ürünler kullanılmaktadır. Bu arkadaşınıza ahşaptan bir dümen veya bir kar küresi hediye edebilirsiniz. Belki de ona denizi hatırlatan ahşaptan yapılma minyatür bir gemi alabilirsiniz. Puro kullanan arkadaşınız mı var ve ona purolarla ilgili bir şeyler mi hediye etmek istiyorsunuz ancak puro aksesuarlarının fiyatlarını görünce hevesiniz kursağınızda mı kalıyor. Merak etmeyin çözüm çok basit. İsmi internet olan bir şey size ucuz hediyelik bulma konusunda çok yardımcı olacaktır. Online alışveriş sitesine girdiğiniz zaman Hediyelik Eşya satın al yazınız ve on binlerce hediyelik eşya karşınızda bulunmakta. Gelelim puroların gerektirdiği aksesuarlara.

  • Bir puro çakmağı çok önemlidir. Puroların o özel yapısını yakmak için özenle hazırlanmışlardır.
  • Puro makası ise ayrı bir öneme sahiptir. Kullanılmış puroların tekrar kullanılması için yanmış uçları keser.
  • Puro kutusu puroların kalitesine kalite katan cinstendir. Bu kutuların çok farklı modeli bulunmaktadır. Ama arkadaşınızın hoşlanacağı modeli bulmak ise çok kolaydır.

Ben sevgiliye hediyelik eşya arıyorum diyenlerdensiniz ve sevgiliniz tütün kullanıyorsa sizi sigara sarma makinesi yanına alalım. Bu sigara sarma makineleri dakikada el ile sarılan tütünden daha fazla sigara sarmaktadır. Ayrıca tütün kullananlar için farklı hediyelik eşyalarda mevcuttur. Tütün Çantası mesela, tütünleri yağmurdan korur ve ıslanmasını engeller. Ayrıca tütün çantası içerisinde birçok bölüm bulunmaktadır. Bu bölümlere sigara aksesuarları koyulabilir. Sigara filtresi, sarma kâğıdı veya çakmak. Çakmak demişken tütün çantası içerisinde bir Zippo çakmak hediye etmek bence çok güzel bir fikir. Zippo çakmaklar kimin elinde olursa olsun o insanı gözde büyüten bir üründür. Son zamanların değil bütün zamanların en revaçta olduğu hediyelik eşyadır. Tütün kesesi pek sevgilinize hitap etmiyor ise onsa sigara tabakası hediye edebilirsiniz. Sigara tabakası orijinal sigara paketlerinin o kırılgan yapısını barındırmaz. Sert bir maddeden yapılan bu tabaka sigaraları her türlü dış etkenden korur.

Yeter bu kadar sigara muhabbeti annem babamın kullandığı sigaralardan çok rahatsız ev hep pis kokuyor diyenlerdensiniz. Annenize anneler günü hediyesi olarak tütsü kokuları ve kokulu mum hediye edebilirsiniz. Tütsü kokuları anında sigara kokusunu bertaraf edebilir. Kokulu mumlar ise evi temiz gösterir. Kokulu mum çeşitleri birçok farklı hissiyat veriri. Ayrıca size mum çok sade geldi ise içerisinde buhurdanlık olan bir mum seti alabilirsiniz.

İçki içmeyi sanat haline getiren arkadaşlarınız için içki matarası bulunmaz Hint kumaşıdır bu hediyelik eşya erkek için olabilir. İçki matarası ile aynı işlevi gören kanyak matarası ise birçok modeli bünyesinde barındırır.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ