Web sitemize hoşgeldiniz.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası Çözümü Hakkında Bilgi

21 Ağustos 2018

Her an değişen hatalar ve sorunlar android dünyasında artmaktadır. Çok fazla kullanılmasına rağmen android sisteminde de hataların bulunabildiği bir gerçektir. Çoğu kullanıcı tarafından şikayet edilen ‘cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası’ bu sorunlardan biridir. Genellikle Google Play Store bölümüne girildiğinde çıkan bu uyarı aslında diğer uygulamalara da erişilemeyeceğini göstermektedir. Google Play Store cihazınız bu sürümle uyumlu değil çözümü için bazı yöntemler mevcuttur.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatasının Çözümleri Nelerdir?

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü oldukça kolay bir uygulamadır. Telefonunuzdan veya diğer android işletim sistem olan cihazınızdan bu sorunu çok kısa zamanda çözmek mümkündür.

Bu tür uyumsuzluk sorunlarında mutlaka öncelikle cihazın ayarlar bölümüne girilmelidir. Bu bölümden uygulamalar sekmesi ve Google Play Store bulunarak, ön bellek temizlemesi yapmak gerekecektir. Ön bellek temizliğinden sonra veriyi sil sekmesine tıklamanız bu sorunun çözümü için yeterli olacaktır. Fakat Google Player Store’ye yeniden girebilmek için mail adresi ve şifre talebi ile karşılaşılacaktır. Giriş işlemlerinin ardından, cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası rootsuz olarak halledilmiş olacaktır.

Cihazınız Bu Sürümle Uyumlu Değil Hatası İçin Uygulama Çözümü

Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası çözümü için MyAppSharer uygulamasına ihtiyaç vardır. Telefona kurulumu yapılabilen bir programdır. MyAppSharere uygulaması telefona kurulmasının ardından bu uygulamayı açıp Search kısmından indirilemeyen uygulama ismi yazılır. Daha sonrasına uygulama çıktığında yanında bulunan kutucuk işaretlenir ve paylaş sekmesi ile istenilen yerde uygulama paylaşılabilir. Bu işlem tabletlerde indirme işlemi yapılmadığında android telefonlara yüklenerek uygulamanın tablete aktarılması sağlanır. MyAppSharer ile Google Drive’den telefona yüklenen uygulamayı tabletten açıp indirilemeyen uygulamanın yüklemesi kolayca yapılabilmektedir. Cihazınız bu sürümle uyumlu değil hatası ve çözümü adroid sistemlerde oldukça kolay ve kısa süren bir işlemdir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ