Web sitemize hoşgeldiniz.

Çam Sakızı Çoban Armağanı Hediyeler

Ekonomik durumlarımıza göre pahalı veya ucuz hediyelik alma işlerine düşüyoruz. Çeşitli hediyelik eşyalara baksak bile içimize veya cebimize bir türlü sinmiyor. Bu gibi durumlarda insanlar mağaza mağaza gezmekten sıkılıyor ve ne yapacağımızı kara kara düşünmeye başlıyoruz.  Bu noktada sizlere online alışveriş sitelerini önermekteyim çünkü bu sayede ne ayaklarınıza kara sular inecek ne de cebinize. Çünkü internette yani online alışveriş sitelerinde ürünler her cebe ithaf etmektedir. Aşağıda sizlere birkaç hediyelik eşya önerilerinde bulunacağım. Böylelikle kimlere ne alınır diye kafa yormanıza gerek kalmaz ve tık diye alırsınız.

Tütsü kokuları temizliğe bayılan ancak enerjisi düşük bireylere alınabilecek bir hediye çeşididir. Ki bu kişiler genellikle anneler olur. Annelerinize anneler günü hediyesi için bu gibi alternatifleri düşünebilirsiniz. Veya sevgilinize hediye olarak sevgiliye hediyelik eşya hastagiyle birlikte böyle bir hediye alabilirsiniz. Sadece tütsü değil kar küresi gibi değişik türde hediyeler alabilirsiniz. Ayrıca sevgilinizin veya annenizin sevdiği renklerde veya modellerde kupa bardak çeşitleri alabilirsiniz. Tütsü kokularından hoşlanmayan insanlar için kokulu mumları da kullanarak hediye edebilirsiniz. Kokulu mumlar son zamanlarda aromalarını yenileyerek piyasaya sürülmüştür. Yani çok yeni ve değişik mumlar mevcuttur.  Eğer kokulu mum çeşitleri fikri hoşunuza gittiyse aşağıda bazı kokular mevcuttur.

Vanilyalı, Hindistan cevizli ve tarçın kokulu mumlar son derece rahatlatıcı bir kokudur. Veya Vanilya ve Waffle kokulu mumlar, dondurma kokulu mumlar piyasada mevcuttur. Ayrıca bu güzel ve çekici mumların daha güzel gözükmesi için buhurdanlık da hediye edebilirsiniz.

Bunlar benim alacağım kişiye göre değil bana daha sert hediyelik eşyalar lazım. Eğer Hediyelik Eşya erkek için arıyorsanız sizin için muhteşem hediyelik eşyalarımız mevcuttur. Gerçi aşağıda önereceğim hediyelik eşyaları sadece erkekler kullanmıyor ama yanınızda veya çevrenizde bu tür hediyelerden hoşlanacak bir kadın mutlaka vardır.

Tütün kullananlar için sigara sarma makinesi son derece uygun bir hediyedir. Sigara sarma makinesi modelleri çok fazladır ancak online alışveriş sitelerine hediyelik eşya al yazarak bulabileceğiniz türden bir hediye. Yani mağazalarda pek mevcut değil ki olsalar dahi çok fazla model seçme seçeneğiniz kalmayabilir. Yok ben daha mütevazi bir şeyler arıyorum diyorsanız Tütün Çantası tam size göre. Tütün keseleri paketi olmayan tütünler için ideal parçalardır. Sadece tütün kesesi ise bana çok sade geldi diyorsanız tütün keselerinin içerisinde çakmak bölmeleri mevcuttur. Bu çakmak bölmelerine yeni ve şık bir Zippo çakmak alıp koyabilirsiniz. Ayrıca sigara kullanan arkadaşınıza sigara tabakası hediye ederek onları mutlu edebilirsiniz. Sigara tabakaları sayesinde sigaralar dış etkenlerden korunacak ve herhangi bir zarara uğramadan şıklık içinde ceplerden veya çantalardan çıkacaktır. Bu çantalar sayesinde arkadaşınızın sigara aksesuarları tamamlanmış olacaktır.  Eğer arkadaşınız nargile içmeye bayılıyor ise ona küçük bir sürpriziniz olabilir ki bu küçük sürpriz hem mecaz hem de gerçek anlamda kullanılabilir. Bong isimli bu ürün minyatür bir nargiledir. İstediğiniz her yere taşınabilen bu küçük nargileyi kullanmak için sadece su, tütün ve çakmak gerekmektedir. İstediğiniz herhangi bir siteden bong satın al yaparak satın alabilirsiniz.

Benim arkadaşım pek tütün veya sigara kullanmaz. O pipo veya puro gibi daha ağır şeyler tüketir. İnternet alışveriş sitelerinde rahatlıkla pipo aksesuarları bulabilir ve rahatlıkla alabilirsiniz. Bu aksesuarlara örnek vermek gerekirse özel pipo çakmağı, küllük gibi aksesuarlar olabilir. Ancak puro kullanan bir arkadaşınız var ise ona daha farklı şeyler alabilirsiniz. Bir puro kutusu içerisine puro çakmağı veya puro makası koyabilirsiniz. Bu puro kutusunu süsleyerek arkadaşınıza verebilirsiniz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ