Web sitemize hoşgeldiniz.

Boncuk Ağdanın Nasıl Kullanıldığını Öğrenin

13 Eylül 2018

Boncuk Ağda Nedir, Nasıl Kullanılır sorusu çok sık gündeme gelir. Aslında bu kavram son dönemde hayatımıza girmiştir. Ülkemizde kadınların çok büyük bir kısmı ağda sayesinde istenmeyen tüylerden ve kıllardan kurtulurlar. Bundan dolayı değişik ağda metotlar vardır. Boncuk ağda ise bunların arasında en dikkat çeken ve en çok popüler olan yöntemlerden birisidir. Boncuk Ağda Faydaları oldukça fazla olduğu için insanlar genellikle bu yola yönelmişlerdir.

Boncuk Ağda Kullanımı Nasıl?

Boncuk ağda fiyat olarak biraz daha pahalıdır. Ancak kesin bir sonuç vermektedir. Bunun yanı sıra ağda, en hassas olan ciltlerde bile çok etkili bir şekilde kılların alınmasını sağlar. Böyle bir isim almasının temel nedeni ise şekli ile alakalıdır. Yumuşak bir dokunuş elde etmek ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak mevcut ağda ile çok basit olacaktır. Kullanımı basittir. Küçük bir bölge üzerinde uygulanır. İlk olarak ısıtma işlemi yapılmalıdır. Bunun yanı sıra 15 dakika kadar bir bekleme süresi vardır. İstenilen bölgeye uygulanan ağdayı, daha sonra hızlı bir biçimde çekmelisiniz.

Boncuk Ağdanın Farkları Nelerdir?

Boncuk ağda nedir, nasıl kullanılır durumu bu şekildedir. Bu ağdanın farkları ise şöyledir;

  • Boncuk ağda kullanımında elinizi tercih etmeniz yeterli olacaktır. Diğer ağda çeşitlerinde ise mutlaka bez kullanılmaktadır.
  • Boncuk ağdanın içinde kesinlikle şeker bulunmaz. Sir diye tabir edilen ağdalarda ise bir miktar da olsa şeker söz konusudur.
  • Ağdanın içinde şeker olmaması, büyük bir avantajdır. Çünkü şekerli ağdalar, kıl köklerini beslediği için yeni tüylerin ortaya çıkmasına neden olur. Ancak boncuk ağda kökleri kesinlikle beslemez.

Boncuk Ağda Kullananlar

Boncuk ağda makinesi ile bu tip bir işlemi yapan kişiler, ortaya çıkan durumdan büyük bir memnuniyet duyarlar. Bunun birçok farklı nedeni vardır. İlk akla gelen ise pratikliktir. Diğer ağdalar ile yapılan işlemler genellikle çok yüksek acı verirler. Ancak boncuk ağdada fazla acı hissetmezsiniz. Kıl köklerine derinlemesine bir şekilde nüfuz eden bu ağda, kılın ya da tüyün tekrar ortaya çıkması durumunu geciktirmektedir.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ