Web sitemize hoşgeldiniz.

Baskılı Tütün Kesesi Modelleri Hoşunuza Gidecek

17 Aralık 2017

Tütün kesesi çeşitleri ülkemizde de daha sık kullanılmaya başlandığından beri farklı ilgi çekici modeller ortaya çıkmıştır. Özellikle de sade ve düz renkli modellerin aksine son zamanlarda üzerinde resim baskılı olan modeller daha çok satılmaktadır. İnsanlar deri malzemeli tütün çantalarının üzerindeki yabancı dizi film Yeşilçam spor kulüpleri gibi kategorilerdeki resim baskılarını çok seviyor.

Farklı bir imaj çizen bu deri tütün çantaları diğer modelleri gibi uygun fiyatlara satılıyor. Üstelik tıpkı diğer modellerde olduğu gibi tütünü çok güvenli bir şekilde koruyarak ilk günkü kalitesini uzun süre saklar.

Tütün Kesesinin Görevi Nedir?

Tütün korunması gereken bir maddedir. Korunmadığı takdirde kuruyan ve ilk günkü kalitesini ve tadını kaybeden tütün size hiçbir zevk vermez. Bundan dolayı tütün çantaları ile tütünlerinizi koruyabilirsiniz.

Tütün kese modelleri deri malzemesi ile tütünü nemli bir ortamda saklar. Bu sayede tütünün kurumasını önler. Aynı zamanda dışarıdaki güneş ışınlarını ya da toz gibi taneciklerin tütüne temas etmesini de engeller. Aynı zamanda tütünün kötü kokmasını da engeller.

İlginç Tütün Kesesi Modellerini Nereden Bulabilirim?

İlgi çekici ve farklı tütün çantası modelleri için internete bakabilirsiniz. Online platformda e ticaret satışı yapan hediyelik siteleri içinde tütün çantalarını bulabilirsiniz. İnternet üzerinde hediyelik eşya satışı yapan web siteleri içinde düz renkli modellerin aksine baskı modelleri tütün çantaları da vardır.

Tütün Kesesi Nasıl Yapılıyor?

Tütün çantalarının üretimi birinci sınıf el işçiliği kullanılarak yapılıyor. Deri ya da suni malzemelerden birisini belirleyerek yapılacak olan kese yapısına göre deri kesilir. Ardından da kesilen deri parçaları sık dikişle birbirine geçirilir. Burada dikiş makineleri de kullanılabiliyor.

Kaba taslak dikilen deri tabakalarına istenen şekil verilir. Son olarak da fermuar ya da düğme takılarak açılıp kapanan kısmı yapılır.

Tütün Kesesi Fiyatları Nasıldır?

Piyasada tütün keseleri satışı yapan dükkanlar ve web siteleri içinde geniş bir fiyat aralığı vardır. Ancak genel olarak 40 – 50 TL den başlayan kaliteli ürünler alabilirsiniz. Birinci sınıf deri malzemeli ürünler ise 150 TL den başlamaktadır.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ