Web sitemize hoşgeldiniz.

Ayrıcalıklı Olmak İçin Apple

Tasarım konusunda teknoloji mühendislerinin ilk düşündüğü şey artık hafiflik ve incelik olarak bilinmekte, bu özellikler o kadar önem arz etmekteki, büyük teknoloji devleri reklam olarak ilk bu özelliklerinden bahsediyorlar. Öyle ki Apple gibi dünya devi bir teknoloji harikası olan İpad Air 2 ürününü, bu özelliğini ön planda tutara reklamlarını yapmaktadırlar. Bu cihaz için sadece bu özelliğinden bahsetmek yeterlimi? tabii ki değil.

Yüksek çözünürlük değeri olan 2048×1536 ekran çözünürlüğünün yanında, tablet kullanıcılarının sorunlarından biri olan parlama sorununu ortadan kaldırmak için yansıtma önleyici kaplama ile kullanıcılarına zorluk yaşatmıyor. 3.1 milyon piksel özelliğinin yanında 6.1 mm incelikte olan cihaz tasarımında parmak ısırtıyor. 10 saatlik pil ömrü ile kullanıcılar yaptıkları çalışmalara ara vermeden ve şarj sıkıntısı yaşamadan devam edebilecekler. İki ayrı kamera özelliği olan İpad Air 2 nin başka bir özelliği ise, bir çok Apple cihazlarında kullandıkları parmak izi okuma özelliği bu özelliği ile kullanıcılarına güven veriyor. Wireless hızı oldukça yüksek olan bu cihaz ile internet üzerinden film izlemek ya da indirmek oldukça kolay. İOS 8 ile birlikte İpad Air 2 en gelişmiş işletim sistemini kullanmakta.

Daha canlı renk kalitesi sunan cihaz, en iyisi olduğunu kanıtlarcasına kaliteli görüntüsü yanında, tasarımı bize eski kullandığımız tabletlerin havasını söndürüyor. 9.7 inç ekranı ile kullanıcılarına büyük ve kullanışlı bir ekran sunmayı unutmayan Apple, diğer üretici firmaların piyasadaki yerini oldukça salladı. Güçlü ve kullanıcısının işlerini kolaylaştıran uygulamaları ile hayatı kolaylaştıran bu cihaz ellerden düşmedi. Bütün özel işlerinizi kolaylıkla yapabileceğiniz bu cihaz ile hayatınız kolaylaşk. Aslında teknolojinin bu yüzden geliştirilmesi gerektiğini düşünen Apple bu cihaz ile piyasadaki konumunu üst sıralardan indirmedi.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ