Web sitemize hoşgeldiniz.

Alacağınız Hediyelerde Kendinize Sınır Koymayın

Büyüklerimiz, genelde bazı yeniliklere kapalıdırlar. Onların bazı alışılmışları vardır ve bunların dışına çıkamazlar. Bu sorunu hediye alımında da yaşarlar. Bizlerde büyüklerimizden ne gördüysek genelde o yoldan gitme yönelimindeyiz. Ancak sabit fikirli olmak yerine, yeniliklere açık ve farklı bir kişilik olmamız hayata daha canlı bakmamızı sağlayacaktır. Örneğin birçoğumuz klasik giysiler giymek yerine, sürekli yenilikler getiren modaya uyum sağlamaya çalışırız. Hediye alırken de modaya uymak sizi farklı kılacaktır. Hediyelik eşya almaya karar verirken kendinizi alışılmış sınırlarınıza hapsetmeyin. Artık sevdiklerinize özel günlerinde herkesin aldığı gibi gömlek almayı bırakın, farkındalık oluşturun. Mesela bir Tütün Çantası alın. Önemli olan aldığınız hediyenin pahalı olması değil, alacağımız ucuz bir hediyelik, sevdiklerimizin hiç aklından geçmeyen sürpriz bir hediye olabilir.

Evlilik Yıldönümü İçin Sürpriz Hediyeler

Hayatımızın dönüm noktalarından biridir evlilik, sevdiğimiz insanla bir ömür boyu mutlu yaşamak için attığımız bir adımdır. Hayatımızda hiçbir zaman unutulmayacak bir gündür bu gün. Özellikle kadınlar bugünde hatırlanmak isterler. Bu özel gününüzde onlara alacağınız basit bir hediyelik, tebessüm etmelerine yetecektir. Eşleriniz sizden pahalı hediye beklemezler, sizin onları hatırlamanızı beklerler. Bu hatırlama bazen bir çiçek olabileceği gibi içinde gelin ve damat figürü bulunan bir kar küresi olabilir. İçinde çeşitli figürler bulunan kar küreleri bulmanız mümkün. Ya da üzerine evliliğe dair değişik figürler işlenmiş bir buhurdanlık sıra dışı unutulmaz bir hediye olacaktır.

Kupa bardak çeşitleri: üzerine her türlü figürün işlenebileceği kupa bardaklar, birçok kişinin sevgiliye Hediyelik Eşya olarak tercih ettiği önemli aksesuarlardan birisi, üzerine evliliğinize ait bir figür işlenmiş bir kupa evlilik yıldönümü için çok parlak bir fikir.

Doğum günleri için Birbirinden Farklı ürünler

Hediye alırken kendinizi tek bir hediye ile sınırlandırmak zorunda değilsiniz. Küçük ama birbirinden farklı birkaç hediye sevdiklerinizi de daha da çok sevindirecektir. Doğum günü pastasının üzerine kokulu mumlar almanız, doğum günü kutlamanıza ayrı bir renk katacaktır. Kutladığınız güne özel figürler içeren mum çeşitleri bulabilirsiniz.

Tütsü kokuları; birbirinden farklı güzel kokuları ile ortama farklı bir güzellik katan tütsü kokuları ile doğum günü kutlamalarınızı daha unutulmaz bir hale getirebilirsiniz. Doğum gününde ekstra bir hediye olarak gaz lambası almanız, dikkatleri üzerinize çekmenize sebep olacak bir davranış olacaktır.

İşe Başlayanlara İlk Günlerinde Alınabilecek Hediyeler

Yeni bir iş bulmak bizi ve sevdiklerimizi mutlu edecek olaylardan birisidir. İlk iş başı yaptığımız bu mutlu günümüzde sevdiklerimizden küçük bir hediye almamız mutluluğumuza bir o kadar daha ekler. Özellikle son zamanlarda çok yaygın olan işe yeni başlayanlara çeşitli hediyeler gönderme konusunda internette birçok alışveriş sitesi bulmanız mümkün. Siz kendi işyerinizde çalışırken yeni işe başlayan bir arkadaşınıza internet üzerinden küçük bir hediye sipariş edebilirsiniz.

  • Sigara tabakası; işe yeni başlayan arkadaşınız sigara kullanıyorsa, güzel bir hediye olacaktır.
  • Zippo çakmak; sadece sigara kullananlar için değil her zaman lazım olabilecek ve kimimizin bazen bir stres aracı olarak elimizde aç kapa yaptığımız zippo çakmaklar, alternatif olarak düşünebilir.
  • Puro çakmağı; bazı insanlar için bazı şeyler çok değerlidir. Puro kullananlar için puro çakmağı da böyledir.
  • Tütün Kesesi; şıklığa önem verenler için gayet şık ve zarif olan tütün keseleri vazgeçilmez bir hediye olacaktır.
  • Pipo; iş koluna göre de anlamlı bir hediye seçilebilir, daha çok okuryazarlıkla ilgili bir işe başlayanlar için pipo anlamlı ve tebessüm ettiren bir hediye olacaktır. İnternet üzerinden farklı çeşitlerde pipo aksesuarları bulunur.
  • Sigara sarma makinesi; sarma tütün kullanan arkadaşlarınız için inanılmaz bir fikir. Ya da bir içki matarası fena bir fikir olmaz. Birbirinden farklı sigara aksesuarları sizi bekliyor. Artık zamanı ertelemeyin.
  • Kanyak matarası; kolay taşınabilen ve sadece alkol değil su için bile kullanabileceğiniz kanyak matarası yen iş başı yapanlar için bir hediye olarak tercih edilebilir.
  • Bong; farklı bir hediyelik eşya erkek ürünü almak istiyorsunuz. Bong erkek arkadaşınız için sürpriz ve alışılmışın dışında bir hediye olacaktır. Sen de hemen bir bong satın al ve işe yeni başlayan erkek arkadaşına gönder.

Hediyelik eşya satın al fırsatlarından yararlanın. Anneler günü hediyesi olarak, annenizin evini süsleyecek ve her bakışından sizi hatırlayacağı bir hediye alın. Anneler için özel tasarlanmış çeşit çeşit ahşap hediyelik bulabilirsiniz.

 

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ