Web sitemize hoşgeldiniz.

Tütün Kesesi Alırken Nelere Dikkat Edilmeli?

 Tütün kesesi alırken dikkat edilmesi gereken ilk nokta, içerisindeki hazne kısımlarıdır. Kaç tane fazla olduğuna bakmamız gerekir, 2. noktalardan biri ise, ki en önemli noktalardan biridir hiç kısmını fermuarlı olup olmadığına bakmamız gerekir. Çünkü cebinizde sallantıdan dolayı tozların çevreye uçuşması istemezsiniz.

3 ve dikkat edilmesi gereken önemli noktalardan bir tanesi de, eğer nargile tütünü veya yaş tütün kullanacaksanız, bu durumda kauçuktan fermuarlı bir bölüm ve kapalı bir bölüm olup olmadığını kontrol etmenizdir.

Bu bölümün plastik olmamasına dikkat ediniz. Çünkü plastik belirli bir zaman sonra, tütüne sirayet etmektedir. Tütünün tadını bozabilmektedir. Bu tarz durumlarla karşı karşıya kalmamak için, böyle bir tercihte bulunmak. Sizler için daha avantajlı olacaktır.

Tütün Kesesi Kullanmanın Avantajları Nelerdir?

Bu sayede artık sizler de çok rahatlıkla keselerin içerisinde, tütünlerinizi istediğiniz yere götürebilirsiniz. Çantanızda taşıyabileceğiniz gibi, aynı zamanda cebinize koyabileceğiniz büyüklüktedir. Bu yüzden dolayı herhangi bir şekilde sıkıntı olmaz.

Hatta ceketlerinin hiç cebine koyup taşıyabilirsiniz. İçerisinde özel kartvizitlik bölümleriyle çakmak bölümleri hatta bayanların kozmetik malzemesini koyabileceği ufak bölümler de bulunmaktadır. Bu yüzden dolayı da, çok kullanışlı bir şekilde hitap etmektedir.

Tütün Kesesi Nasıl Seçilir?

Burada birçok farklı seçenek sizlerin karşısına çıkar. Renk, model, desen veya kesim seçeneklerine göre, sizler de kendinize göre en şık gene de tercih edebilirsiniz. Hatta hediye olarak da böyle bir ürün olabilir ve işinizi bu şekilde de halledebilirsiniz.

Tütün Kesesi Nasıl Temizlenir?

Tütün keseleri temizlemek için, çok fazla uğraşmanıza gerek bulunmaz. Tütün keseleri temizliği için, sadece yapmanız gereken, iç kısmında toz olması durumunda ters çevirip sallamak ve bu şekilde silkeleyerek temizlemek olacaktır. Kauçuk kısmında eğer önceki nargile tütününde veya pipo tütününden kaldı ise, bu durumda orayı da ıslak bir mendil vasıtasıyla silebilirsiniz. Ancak temizlemek istediğinizde çok rahatlıkla ilimizde ekleyebileceğiniz gibi, aynı zamanda çamaşır makinesinde atarak tabiki cüzdan gibi yıkama şansına sahip olursunuz.

ZİYARETÇI YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ